Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Міжнародні проекти Роздрукувати

Вінниччина зацікавлена у втіленні інвестиційних та енергозберігаючих технологій
21 червня відбулась зустріч голови обласної Ради, заступників голови облдержадміністрації з німецькими та швейцарськими підприємцями, що працюють в галузі енергозбереження та хімічній промисловості. Підприємці висловили зацікавленість у відкритті у Вінниці нового інженерного центру, що займатиметься новими технологічними рішеннями, зокрема в бюджетних закладах.

Представники влади акцентували увагу на значній кількості об’єктів соціальної сфери, що потребують заміни обладнання на нове енергозберігаюче, а також про заплановане будівництво низки об’єктів агропромислового комплексу, в яких також доцільно встановити новітнє обладнання.

- Ми будемо сприяти інвестиційній діяльності на Вінниччині, жодні бюрократичні перепони не повинні стояти на заваді розвитку таких проектів у області, – запевнив голова обласної Ради.

Іноземні гості поінформували про їх проекти в Київській та Одеській областях, та їх можливе впровадження у Вінницькій області. Сторони узгодили свій подальший план дій та домовились про наступну зустріч.

Повернутись Створено: 21 червня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1178

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація