Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Міжнародні спортивні змагання Роздрукувати

У Вінниці виступатимуть кращі акробати світу

27 лютого у Вінницькому спорт-комплексі «Авангард» стартував Міжнародний турнір з акробатики «Зірки над Бугом». В урочистому відкритті змагань взяли участь голова обласної Ради Сергій Татусяк, заступник голови ОДА Григорій Дерун, заступник Вінницького міського голови Андрій Рева, керівники профільних управлінь, представники спортивної громадськості області.

Керівники області та міста привітали спортсменів і подякували організаторам за високий рівень підготовки турніру.
– Сьогоднішня подія – це свято спорту і краси, молодості і грації, адже спортивна акробатика – це не просто вид спорту, це – мистецтво. І у цьому мистецтві я бажаю вам вдалих виступів, впевнених перемог, нових здобутків на світовій арені, – побажав усім присутнім голова обласної Ради Сергій Татусяк.
На Вінниччині турнір «Зірки над Бугом» проходить з 1990 року. З цей час змагання збирали все більше спортсменів з усього світу.
У нинішньому XXII Міжнародному турнірі свою майстерність демонструватимуть 450 учасників із 14 країн – Великобританїї, Португалії, Німеччини, Польщі, Росії, Ізраїлю, Бельгії, Казахстану, Молдови, та ін. Спортивну честь нашої держави будуть відстоювати 80 спортсменів, серед яких 45 вінничан.
ХХІІ Міжнародний турнір «Зірки над Бугом» триватиме з 27 лютого по 3 березня. Ці змагання стануть черговим випробуванням для багатьох акробатів на шляху до участі у Всесвітніх іграх, які розпочнуться в липні 2013 р. у Колумбії.

Повернутись Створено: 28 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 924

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація