Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Міжнародні спортивні змагання Роздрукувати

У Вінниці виступатимуть кращі акробати світу

27 лютого у Вінницькому спорт-комплексі «Авангард» стартував Міжнародний турнір з акробатики «Зірки над Бугом». В урочистому відкритті змагань взяли участь голова обласної Ради Сергій Татусяк, заступник голови ОДА Григорій Дерун, заступник Вінницького міського голови Андрій Рева, керівники профільних управлінь, представники спортивної громадськості області.

Керівники області та міста привітали спортсменів і подякували організаторам за високий рівень підготовки турніру.
– Сьогоднішня подія – це свято спорту і краси, молодості і грації, адже спортивна акробатика – це не просто вид спорту, це – мистецтво. І у цьому мистецтві я бажаю вам вдалих виступів, впевнених перемог, нових здобутків на світовій арені, – побажав усім присутнім голова обласної Ради Сергій Татусяк.
На Вінниччині турнір «Зірки над Бугом» проходить з 1990 року. З цей час змагання збирали все більше спортсменів з усього світу.
У нинішньому XXII Міжнародному турнірі свою майстерність демонструватимуть 450 учасників із 14 країн – Великобританїї, Португалії, Німеччини, Польщі, Росії, Ізраїлю, Бельгії, Казахстану, Молдови, та ін. Спортивну честь нашої держави будуть відстоювати 80 спортсменів, серед яких 45 вінничан.
ХХІІ Міжнародний турнір «Зірки над Бугом» триватиме з 27 лютого по 3 березня. Ці змагання стануть черговим випробуванням для багатьох акробатів на шляху до участі у Всесвітніх іграх, які розпочнуться в липні 2013 р. у Колумбії.

Повернутись Створено: 28 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 893

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація