Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Міжнародні спортивні змагання Роздрукувати

У Вінниці виступатимуть кращі акробати світу

27 лютого у Вінницькому спорт-комплексі «Авангард» стартував Міжнародний турнір з акробатики «Зірки над Бугом». В урочистому відкритті змагань взяли участь голова обласної Ради Сергій Татусяк, заступник голови ОДА Григорій Дерун, заступник Вінницького міського голови Андрій Рева, керівники профільних управлінь, представники спортивної громадськості області.

Керівники області та міста привітали спортсменів і подякували організаторам за високий рівень підготовки турніру.
– Сьогоднішня подія – це свято спорту і краси, молодості і грації, адже спортивна акробатика – це не просто вид спорту, це – мистецтво. І у цьому мистецтві я бажаю вам вдалих виступів, впевнених перемог, нових здобутків на світовій арені, – побажав усім присутнім голова обласної Ради Сергій Татусяк.
На Вінниччині турнір «Зірки над Бугом» проходить з 1990 року. З цей час змагання збирали все більше спортсменів з усього світу.
У нинішньому XXII Міжнародному турнірі свою майстерність демонструватимуть 450 учасників із 14 країн – Великобританїї, Португалії, Німеччини, Польщі, Росії, Ізраїлю, Бельгії, Казахстану, Молдови, та ін. Спортивну честь нашої держави будуть відстоювати 80 спортсменів, серед яких 45 вінничан.
ХХІІ Міжнародний турнір «Зірки над Бугом» триватиме з 27 лютого по 3 березня. Ці змагання стануть черговим випробуванням для багатьох акробатів на шляху до участі у Всесвітніх іграх, які розпочнуться в липні 2013 р. у Колумбії.

Повернутись Створено: 28 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 1058

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація