Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Міжнародні відносини Роздрукувати

Вінниччина та Яси об’єднають два єврорегіони

До Вінницької області на урочистості з нагоди Дня незалежності України 21 серпня прибула делегація з міста Яси (Румунія). Сусідню республіку представляли радник президента Яської повітової Ради Драгош Мандакь та начальник відділу сталого розвитку Яської повітової Ради Фульга Турку. Під час зустрічі із головою обласної Ради Сергієм Татусяком та заступником голови облдержадміністрації Григорієм Деруном гості обговорили спільні інтереси двох регіонів щодо співпраці.

Особливо детально сторони зупинилися на обговоренні співпраці двох єврорегіонів – «Сірет-Прут-Дністер» (входять райони Молдови і Румунії) та «Дністер» (6 районів Молдови та Вінницька область). Молдовсько-румунський єврорегіон з вересня буде очолювати прибулий гість Драгош Мандакь, а «Дністер» очолює Сергій Татусяк.
– Єврорегіон – це той механізм, який допомагає нам брати участь у програмах Євросоюзу. У Брюсселі відзначають, що Румунія – держава, яка ефективно і скрупульозно реалізує європейські проекти. Тому співпраця з вами нам важлива, – зауважив С.Татусяк.
Він запропонував пану Мандаку підписати угоду про співпрацю між двома означеними єврорегіонами. Румунський представник охоче погодився, оскільки, на його думку, об’єднання зусиль додасть ефективності у діяльність їхньої організації.
– Крім питання єврорегіонів, нас також цікавить агропромисловий комплекс. Наразі разом з Вінницькою областю ми реалізуємо проект Transagropolis і хотіли б започаткувати нові проекти в аграрному секторі, – наголосив Драгош Мандакь.
Зокрема, він запропонував вінницьким агробізнесменам взяти участь у тематичному семінарі, який відбудеться у вересні в місті Яси.
На завершення Сергій Татусяк запросив румунських гостей відвідати 22 серпня фестиваль народної творчості «Скарби Поділля» у селі Воробіївка, а також міжнародний фестиваль «Зорі над Бугом».

 

Повернутись Створено: 21 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 894

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація