13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Міжнародні відносини Роздрукувати

Вінниччина та Яси об’єднають два єврорегіони

До Вінницької області на урочистості з нагоди Дня незалежності України 21 серпня прибула делегація з міста Яси (Румунія). Сусідню республіку представляли радник президента Яської повітової Ради Драгош Мандакь та начальник відділу сталого розвитку Яської повітової Ради Фульга Турку. Під час зустрічі із головою обласної Ради Сергієм Татусяком та заступником голови облдержадміністрації Григорієм Деруном гості обговорили спільні інтереси двох регіонів щодо співпраці.

Особливо детально сторони зупинилися на обговоренні співпраці двох єврорегіонів – «Сірет-Прут-Дністер» (входять райони Молдови і Румунії) та «Дністер» (6 районів Молдови та Вінницька область). Молдовсько-румунський єврорегіон з вересня буде очолювати прибулий гість Драгош Мандакь, а «Дністер» очолює Сергій Татусяк.
– Єврорегіон – це той механізм, який допомагає нам брати участь у програмах Євросоюзу. У Брюсселі відзначають, що Румунія – держава, яка ефективно і скрупульозно реалізує європейські проекти. Тому співпраця з вами нам важлива, – зауважив С.Татусяк.
Він запропонував пану Мандаку підписати угоду про співпрацю між двома означеними єврорегіонами. Румунський представник охоче погодився, оскільки, на його думку, об’єднання зусиль додасть ефективності у діяльність їхньої організації.
– Крім питання єврорегіонів, нас також цікавить агропромисловий комплекс. Наразі разом з Вінницькою областю ми реалізуємо проект Transagropolis і хотіли б започаткувати нові проекти в аграрному секторі, – наголосив Драгош Мандакь.
Зокрема, він запропонував вінницьким агробізнесменам взяти участь у тематичному семінарі, який відбудеться у вересні в місті Яси.
На завершення Сергій Татусяк запросив румунських гостей відвідати 22 серпня фестиваль народної творчості «Скарби Поділля» у селі Воробіївка, а також міжнародний фестиваль «Зорі над Бугом».

 

Повернутись Створено: 21 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 925

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація