Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Міжнародні відносини Роздрукувати

Єврорегіон «Дністер» має перспективу співпраці з єврорегіоном «Карелія»

Українсько-молдавський Єврорегіон «Дністер» може зав’язати партнерські відносини із російсько-фінським єврорегіоном «Карелія». Про таку можливість повідомила Надзвичайний та Повноважний Посол Фінляндії в Україні Ар’я Інкері Макконен під час перебування 14 березня у Вінниці.
Свій візит у регіон вона розпочала із офіційної зустрічі з головою обласної державної адміністрації Іваном Мовчаном, головою обласної Ради Сергієм Татусяком та секретарем Вінницької міської ради Сергієм Моргуновим.

Саме під час цієї зустрічі Сергій Татусяк висловив пані Макконен пропозицію співпрацювати із Фінляндією шляхом партнерства між Єврорегіоном «Дністер» та єврорегіоном «Карелія».
– Рік тому ми створили Єврорегіон «Дністер» та першими в Україні відкрили Представництво цієї організації і Вінницької області в Брюсселі. Ми знаємо про ваш досвід діяльності в рамках єврорегіону з Росією, тому він нам дуже цікавий, – зазначив голова облради.
Також цікавим є досвід північної країни, додав С.Татусяк, у сфері розвитку місцевого самоврядування, яким фіни свого часу ділилися з поляками, коли останні впроваджували свою адміністративно-територіальну реформу.
Ар’я Інкері Макконен відповіла, що фінам дійсно є чим поділитися з українцями в питаннях врядування. Вона пообіцяла сприяти вінничанам у цьому шляхом навчальної та просвітницької роботи.
– Я знаю, що в нас є кілька проектів на тему місцевого самоврядування, які працюють в Україні. Я готова підшукати проект, який підходить вам, – зазначила пані посол.
Також в ході зустрічі з очільниками регіону А.І.Макконен обговорила можливі напрями бізнес-співпраці і познайомила з представниками фінських компаній, які супроводжували посла під час поїздки на Вінниччину.


Повернутись Створено: 14 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 835

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація