15 липня, о 10.00 в приміщенні обласної Ради (303 каб.) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю                                                      

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Міжнародні відносини Роздрукувати

Єврорегіон «Дністер» має перспективу співпраці з єврорегіоном «Карелія»

Українсько-молдавський Єврорегіон «Дністер» може зав’язати партнерські відносини із російсько-фінським єврорегіоном «Карелія». Про таку можливість повідомила Надзвичайний та Повноважний Посол Фінляндії в Україні Ар’я Інкері Макконен під час перебування 14 березня у Вінниці.
Свій візит у регіон вона розпочала із офіційної зустрічі з головою обласної державної адміністрації Іваном Мовчаном, головою обласної Ради Сергієм Татусяком та секретарем Вінницької міської ради Сергієм Моргуновим.

Саме під час цієї зустрічі Сергій Татусяк висловив пані Макконен пропозицію співпрацювати із Фінляндією шляхом партнерства між Єврорегіоном «Дністер» та єврорегіоном «Карелія».
– Рік тому ми створили Єврорегіон «Дністер» та першими в Україні відкрили Представництво цієї організації і Вінницької області в Брюсселі. Ми знаємо про ваш досвід діяльності в рамках єврорегіону з Росією, тому він нам дуже цікавий, – зазначив голова облради.
Також цікавим є досвід північної країни, додав С.Татусяк, у сфері розвитку місцевого самоврядування, яким фіни свого часу ділилися з поляками, коли останні впроваджували свою адміністративно-територіальну реформу.
Ар’я Інкері Макконен відповіла, що фінам дійсно є чим поділитися з українцями в питаннях врядування. Вона пообіцяла сприяти вінничанам у цьому шляхом навчальної та просвітницької роботи.
– Я знаю, що в нас є кілька проектів на тему місцевого самоврядування, які працюють в Україні. Я готова підшукати проект, який підходить вам, – зазначила пані посол.
Також в ході зустрічі з очільниками регіону А.І.Макконен обговорила можливі напрями бізнес-співпраці і познайомила з представниками фінських компаній, які супроводжували посла під час поїздки на Вінниччину.


Повернутись Створено: 14 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 980

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація