Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Міжнародні відносини Роздрукувати

Єврорегіон «Дністер» має перспективу співпраці з єврорегіоном «Карелія»

Українсько-молдавський Єврорегіон «Дністер» може зав’язати партнерські відносини із російсько-фінським єврорегіоном «Карелія». Про таку можливість повідомила Надзвичайний та Повноважний Посол Фінляндії в Україні Ар’я Інкері Макконен під час перебування 14 березня у Вінниці.
Свій візит у регіон вона розпочала із офіційної зустрічі з головою обласної державної адміністрації Іваном Мовчаном, головою обласної Ради Сергієм Татусяком та секретарем Вінницької міської ради Сергієм Моргуновим.

Саме під час цієї зустрічі Сергій Татусяк висловив пані Макконен пропозицію співпрацювати із Фінляндією шляхом партнерства між Єврорегіоном «Дністер» та єврорегіоном «Карелія».
– Рік тому ми створили Єврорегіон «Дністер» та першими в Україні відкрили Представництво цієї організації і Вінницької області в Брюсселі. Ми знаємо про ваш досвід діяльності в рамках єврорегіону з Росією, тому він нам дуже цікавий, – зазначив голова облради.
Також цікавим є досвід північної країни, додав С.Татусяк, у сфері розвитку місцевого самоврядування, яким фіни свого часу ділилися з поляками, коли останні впроваджували свою адміністративно-територіальну реформу.
Ар’я Інкері Макконен відповіла, що фінам дійсно є чим поділитися з українцями в питаннях врядування. Вона пообіцяла сприяти вінничанам у цьому шляхом навчальної та просвітницької роботи.
– Я знаю, що в нас є кілька проектів на тему місцевого самоврядування, які працюють в Україні. Я готова підшукати проект, який підходить вам, – зазначила пані посол.
Також в ході зустрічі з очільниками регіону А.І.Макконен обговорила можливі напрями бізнес-співпраці і познайомила з представниками фінських компаній, які супроводжували посла під час поїздки на Вінниччину.


Повернутись Створено: 14 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 862

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація