24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Міжнародні зв’язки Роздрукувати

Вінниччину відвідав посол Франції

26 липня Вінницьку область відвідав Посол Франції в Україні Ален Ремі. Дипломат прибув на запрошення голови Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин, ректора Вінницького національного аграрного університету Григорія Калетніка. Відтак головною метою візиту Алена Ремі було знайомство із аграрним сектором господарства регіону.

У зв’язку з цим посол оглянув виробничі потужності підприємства «Аграна Фрут» (Вінниця), молокозаводу «Люстдорф» (Іллінці), відвідав Вінницький національний аграрний університет.
– Я багато чув про Вінниччину від моїх колег-дипломатів, які побували у вас у травні на Дні Європи. Вони висловлювали тільки захоплення і позитивні відгуки, – прокоментував візит в область Ален Ремі.
Під час зустрічі з головою облдержадміністрації Миколою Джигою та головою обласної Ради Сергієм Татусяком посол поцікавився, у яких сферах Вінниччина хотіла б співпрацювати з Францією.
М.Джига повідомив, що це, насамперед, сільське господарство (розведення імпортних порід корів, будівництво молочно-м’ясних ферм, цукрове виробництво) та охорона здоров’я, оскільки область в пілотному проекті.
Посол зауважив, що одного дня перебування на Вінниччині мало для детального вивчення стану справ, але він передасть французьким бізнесменам пропозиції вінничан.
– Думаю, ми швидко повернемося на Вінниччину, але вже тоді будемо вести розмову в іншому форматі, – зауважив Ален Ремі.
Сергій Татусяк поінформував посла про те, що територіальна громада села Зведенівка Шаргородського району 2 роки приятелює із муніципалітетом Люїтре регіону Бретань (Франція).
– Ми хочемо просити Вас, пане Посол, сприяти тому, щоби й інші громади наших регіонів могли встановлювати дружні стосунки, – зазначив голова обласної Ради.
Він також додав, що органи представницької влади області зацікавлені у перейманні французького досвіду щодо децентралізації влади та розвитку місцевого самоврядування.


Повернутись Створено: 26 липня 2012 року, 00:00 Переглядів: 814

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація