15 липня, о 10.30 в приміщенні обласної Ради (303 каб.) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю                                                      

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Міжнародні зв’язки Роздрукувати

Вінниччину відвідав посол Франції

26 липня Вінницьку область відвідав Посол Франції в Україні Ален Ремі. Дипломат прибув на запрошення голови Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин, ректора Вінницького національного аграрного університету Григорія Калетніка. Відтак головною метою візиту Алена Ремі було знайомство із аграрним сектором господарства регіону.

У зв’язку з цим посол оглянув виробничі потужності підприємства «Аграна Фрут» (Вінниця), молокозаводу «Люстдорф» (Іллінці), відвідав Вінницький національний аграрний університет.
– Я багато чув про Вінниччину від моїх колег-дипломатів, які побували у вас у травні на Дні Європи. Вони висловлювали тільки захоплення і позитивні відгуки, – прокоментував візит в область Ален Ремі.
Під час зустрічі з головою облдержадміністрації Миколою Джигою та головою обласної Ради Сергієм Татусяком посол поцікавився, у яких сферах Вінниччина хотіла б співпрацювати з Францією.
М.Джига повідомив, що це, насамперед, сільське господарство (розведення імпортних порід корів, будівництво молочно-м’ясних ферм, цукрове виробництво) та охорона здоров’я, оскільки область в пілотному проекті.
Посол зауважив, що одного дня перебування на Вінниччині мало для детального вивчення стану справ, але він передасть французьким бізнесменам пропозиції вінничан.
– Думаю, ми швидко повернемося на Вінниччину, але вже тоді будемо вести розмову в іншому форматі, – зауважив Ален Ремі.
Сергій Татусяк поінформував посла про те, що територіальна громада села Зведенівка Шаргородського району 2 роки приятелює із муніципалітетом Люїтре регіону Бретань (Франція).
– Ми хочемо просити Вас, пане Посол, сприяти тому, щоби й інші громади наших регіонів могли встановлювати дружні стосунки, – зазначив голова обласної Ради.
Він також додав, що органи представницької влади області зацікавлені у перейманні французького досвіду щодо децентралізації влади та розвитку місцевого самоврядування.


Повернутись Створено: 26 липня 2012 року, 00:00 Переглядів: 927

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація