Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Міжнародні зв’язки Роздрукувати

Вінниччину відвідав посол Франції

26 липня Вінницьку область відвідав Посол Франції в Україні Ален Ремі. Дипломат прибув на запрошення голови Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин, ректора Вінницького національного аграрного університету Григорія Калетніка. Відтак головною метою візиту Алена Ремі було знайомство із аграрним сектором господарства регіону.

У зв’язку з цим посол оглянув виробничі потужності підприємства «Аграна Фрут» (Вінниця), молокозаводу «Люстдорф» (Іллінці), відвідав Вінницький національний аграрний університет.
– Я багато чув про Вінниччину від моїх колег-дипломатів, які побували у вас у травні на Дні Європи. Вони висловлювали тільки захоплення і позитивні відгуки, – прокоментував візит в область Ален Ремі.
Під час зустрічі з головою облдержадміністрації Миколою Джигою та головою обласної Ради Сергієм Татусяком посол поцікавився, у яких сферах Вінниччина хотіла б співпрацювати з Францією.
М.Джига повідомив, що це, насамперед, сільське господарство (розведення імпортних порід корів, будівництво молочно-м’ясних ферм, цукрове виробництво) та охорона здоров’я, оскільки область в пілотному проекті.
Посол зауважив, що одного дня перебування на Вінниччині мало для детального вивчення стану справ, але він передасть французьким бізнесменам пропозиції вінничан.
– Думаю, ми швидко повернемося на Вінниччину, але вже тоді будемо вести розмову в іншому форматі, – зауважив Ален Ремі.
Сергій Татусяк поінформував посла про те, що територіальна громада села Зведенівка Шаргородського району 2 роки приятелює із муніципалітетом Люїтре регіону Бретань (Франція).
– Ми хочемо просити Вас, пане Посол, сприяти тому, щоби й інші громади наших регіонів могли встановлювати дружні стосунки, – зазначив голова обласної Ради.
Він також додав, що органи представницької влади області зацікавлені у перейманні французького досвіду щодо децентралізації влади та розвитку місцевого самоврядування.


Повернутись Створено: 26 липня 2012 року, 00:00 Переглядів: 791

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація