Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Міжнародний день сім’ї Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Міцна сім’я – міцна держава» –актуально завжди

З нагоди Міжнародного дня сім’ї обласна Рада та облдержадміністрація відзначили кращих «сім’янинів» Вінниччини Почесними грамотами. 13 травня на урочисті збори до облдержадміністрації з цього приводу були запрошені представники багатодітних родин, сімей, в яких виховуються діти-інваліди, прийомні батьки, усиновителі, вихователі будинків сімейного типу тощо.

Присутніх зі святом вітали голова обласної Ради Сергій Татусяк, 1-й заступник голови ОДА Іван Мовчан, заступник голови ОДА Любов Спірідонова, керівники профільних управлінь та відділів.
Сергій Татусяк у вітальному слові наголосив, що питання забезпечення соціальних гарантій багатодітних родин, дітей-інвалідів, сиріт є серед пріоритетних в роботі обласної влади.
– Я розумію, що в державі ще багато чого потрібно зробити для того, аби забезпечити вам необхідний соціальний захист і гарантії добробуту. Але реформи, які ініціюються в державі Президентом, спрямовані саме на досягнення цієї мети, – зазначив С.Татусяк.
Також голова облради зауважив, що давній крилатий вислів «міцна сім’я – міцна держава» не втратив своєї актуальності і сьогодні.

– Не зважаючи на те, що в Україні недосконале законодавство, яке регулює питання батьківства й дитинства – українські родини найміцніші. Наш секрет у тому, що, попри негаразди, ми не втратили своєї духовності, родинних традицій, – вважає Сергій Пилипович.
Наостанок керівники області вручили 38-м вінничанам Почесні грамоти обласної Ради і облдержадміністрації з нагоди Міжнародного дня сім’ї.

Повернутись Створено: 13 травня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1264

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація