Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Міжнародний день сім’ї Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Міцна сім’я – міцна держава» –актуально завжди

З нагоди Міжнародного дня сім’ї обласна Рада та облдержадміністрація відзначили кращих «сім’янинів» Вінниччини Почесними грамотами. 13 травня на урочисті збори до облдержадміністрації з цього приводу були запрошені представники багатодітних родин, сімей, в яких виховуються діти-інваліди, прийомні батьки, усиновителі, вихователі будинків сімейного типу тощо.

Присутніх зі святом вітали голова обласної Ради Сергій Татусяк, 1-й заступник голови ОДА Іван Мовчан, заступник голови ОДА Любов Спірідонова, керівники профільних управлінь та відділів.
Сергій Татусяк у вітальному слові наголосив, що питання забезпечення соціальних гарантій багатодітних родин, дітей-інвалідів, сиріт є серед пріоритетних в роботі обласної влади.
– Я розумію, що в державі ще багато чого потрібно зробити для того, аби забезпечити вам необхідний соціальний захист і гарантії добробуту. Але реформи, які ініціюються в державі Президентом, спрямовані саме на досягнення цієї мети, – зазначив С.Татусяк.
Також голова облради зауважив, що давній крилатий вислів «міцна сім’я – міцна держава» не втратив своєї актуальності і сьогодні.

– Не зважаючи на те, що в Україні недосконале законодавство, яке регулює питання батьківства й дитинства – українські родини найміцніші. Наш секрет у тому, що, попри негаразди, ми не втратили своєї духовності, родинних традицій, – вважає Сергій Пилипович.
Наостанок керівники області вручили 38-м вінничанам Почесні грамоти обласної Ради і облдержадміністрації з нагоди Міжнародного дня сім’ї.

Повернутись Створено: 13 травня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1103

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація