Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Міжнародний день сім’ї Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Міцна сім’я – міцна держава» –актуально завжди

З нагоди Міжнародного дня сім’ї обласна Рада та облдержадміністрація відзначили кращих «сім’янинів» Вінниччини Почесними грамотами. 13 травня на урочисті збори до облдержадміністрації з цього приводу були запрошені представники багатодітних родин, сімей, в яких виховуються діти-інваліди, прийомні батьки, усиновителі, вихователі будинків сімейного типу тощо.

Присутніх зі святом вітали голова обласної Ради Сергій Татусяк, 1-й заступник голови ОДА Іван Мовчан, заступник голови ОДА Любов Спірідонова, керівники профільних управлінь та відділів.
Сергій Татусяк у вітальному слові наголосив, що питання забезпечення соціальних гарантій багатодітних родин, дітей-інвалідів, сиріт є серед пріоритетних в роботі обласної влади.
– Я розумію, що в державі ще багато чого потрібно зробити для того, аби забезпечити вам необхідний соціальний захист і гарантії добробуту. Але реформи, які ініціюються в державі Президентом, спрямовані саме на досягнення цієї мети, – зазначив С.Татусяк.
Також голова облради зауважив, що давній крилатий вислів «міцна сім’я – міцна держава» не втратив своєї актуальності і сьогодні.

– Не зважаючи на те, що в Україні недосконале законодавство, яке регулює питання батьківства й дитинства – українські родини найміцніші. Наш секрет у тому, що, попри негаразди, ми не втратили своєї духовності, родинних традицій, – вважає Сергій Пилипович.
Наостанок керівники області вручили 38-м вінничанам Почесні грамоти обласної Ради і облдержадміністрації з нагоди Міжнародного дня сім’ї.

Повернутись Створено: 13 травня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1540

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація