Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Міжнародний день сім’ї Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Міцна сім’я – міцна держава» –актуально завжди

З нагоди Міжнародного дня сім’ї обласна Рада та облдержадміністрація відзначили кращих «сім’янинів» Вінниччини Почесними грамотами. 13 травня на урочисті збори до облдержадміністрації з цього приводу були запрошені представники багатодітних родин, сімей, в яких виховуються діти-інваліди, прийомні батьки, усиновителі, вихователі будинків сімейного типу тощо.

Присутніх зі святом вітали голова обласної Ради Сергій Татусяк, 1-й заступник голови ОДА Іван Мовчан, заступник голови ОДА Любов Спірідонова, керівники профільних управлінь та відділів.
Сергій Татусяк у вітальному слові наголосив, що питання забезпечення соціальних гарантій багатодітних родин, дітей-інвалідів, сиріт є серед пріоритетних в роботі обласної влади.
– Я розумію, що в державі ще багато чого потрібно зробити для того, аби забезпечити вам необхідний соціальний захист і гарантії добробуту. Але реформи, які ініціюються в державі Президентом, спрямовані саме на досягнення цієї мети, – зазначив С.Татусяк.
Також голова облради зауважив, що давній крилатий вислів «міцна сім’я – міцна держава» не втратив своєї актуальності і сьогодні.

– Не зважаючи на те, що в Україні недосконале законодавство, яке регулює питання батьківства й дитинства – українські родини найміцніші. Наш секрет у тому, що, попри негаразди, ми не втратили своєї духовності, родинних традицій, – вважає Сергій Пилипович.
Наостанок керівники області вручили 38-м вінничанам Почесні грамоти обласної Ради і облдержадміністрації з нагоди Міжнародного дня сім’ї.

Повернутись Створено: 13 травня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1193

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація