Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Міжнародний день сім’ї Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Міцна сім’я – міцна держава» –актуально завжди

З нагоди Міжнародного дня сім’ї обласна Рада та облдержадміністрація відзначили кращих «сім’янинів» Вінниччини Почесними грамотами. 13 травня на урочисті збори до облдержадміністрації з цього приводу були запрошені представники багатодітних родин, сімей, в яких виховуються діти-інваліди, прийомні батьки, усиновителі, вихователі будинків сімейного типу тощо.

Присутніх зі святом вітали голова обласної Ради Сергій Татусяк, 1-й заступник голови ОДА Іван Мовчан, заступник голови ОДА Любов Спірідонова, керівники профільних управлінь та відділів.
Сергій Татусяк у вітальному слові наголосив, що питання забезпечення соціальних гарантій багатодітних родин, дітей-інвалідів, сиріт є серед пріоритетних в роботі обласної влади.
– Я розумію, що в державі ще багато чого потрібно зробити для того, аби забезпечити вам необхідний соціальний захист і гарантії добробуту. Але реформи, які ініціюються в державі Президентом, спрямовані саме на досягнення цієї мети, – зазначив С.Татусяк.
Також голова облради зауважив, що давній крилатий вислів «міцна сім’я – міцна держава» не втратив своєї актуальності і сьогодні.

– Не зважаючи на те, що в Україні недосконале законодавство, яке регулює питання батьківства й дитинства – українські родини найміцніші. Наш секрет у тому, що, попри негаразди, ми не втратили своєї духовності, родинних традицій, – вважає Сергій Пилипович.
Наостанок керівники області вручили 38-м вінничанам Почесні грамоти обласної Ради і облдержадміністрації з нагоди Міжнародного дня сім’ї.

Повернутись Створено: 13 травня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1142

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація