24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Міжнародний день захисту дітей Роздрукувати

Обласна Рада шукатиме кошти для будинку дитини

Голова обласної Ради зобов’язався протягом року віднайти можливість залучити додаткові кошти на завершення ремонтних робіт у Вінницькому обласному спеціалізованому будинку дитини. Про це Сергій Татусяк сказав під час візиту до закладу 1 червня з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.
– Я буду просити депутатів обласної Ради про виділення коштів на ремонт закладу. Також через особисті зв’язки буду просити допомоги в інвесторів, меценатів. Я беру на себе таке зобов’язання, – сказав Сергій Пилипович.


Як повідомила головний лікар будинку дитини Надія Андрієвська, капітальні та поточні ремонтні роботи у закладі ведуться протягом останніх трьох років. Їхній загальний кошторис – 7 млн. грн. Наразі 4 мільйони заклад вже освоїв, відтак необхідно ще 3 мільйони гривень. На сьогодні вже модернізовано мережі тепло- і водопостачання, каналізації, замінено частину даху та проводиться утеплення стін двох корпусів.
Під час візиту до будинку дитини Сергій Татусяк оглянув його довколишню територію та внутрішні приміщення (спальні, харчоблок, медичні кабінети, ігрові). Голова облради похвалив адміністрацію закладу та працівників за належне облаштування побуту та лікування вихованців.
– Я вклоняюся вашій праці і особливо хочу відзначити змістовну її частину. По очах та посмішках дітей я бачу, що ви виконуєте свої колосальну роботу з теплом і добротою, – звернувся очільник ради до працівників закладу.
На сьогодні при будинку дитини функціонує також Центр реабілітації, оскільки з 2000 року заклад має статус спеціалізованого для дітей з ураженням ЦНС та порушенням психіки. У планах керівництва ще й облаштування сучасного ванного відділення, яке б за допомогою новітніх методик та води забезпечувало ефективнішу реабілітацію хворих діток.
З нагоди Міжнародного дня захисту дітей від обласної Ради та облдержадміністрації Сергій Татусяк передав будинку дитини подарунки. А вихованці закладу потішили гостя концертом.

Для довідки: у Вінницькому обласному спеціалізованому будинку дитини на постійному утриманні перебуває 70 дітей віком від народження до 6 років (діти-інваліди до 8-10 років).
Ще 40 дітей перебувають у Центрі реабілітації, як на стаціонарі, так і на амбулаторному лікуванні.
 

Повернутись Створено: 1 червня 2011 року, 00:00 Переглядів: 2450

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація