Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Міжнародний фестиваль Роздрукувати

Сергій Татусяк привітав учасників «Кришталевих джерел»

З 10 по 16 серпня на Вінниччині відбуватиметься підсумковий етап ХХI Міжнародного дитячого, молодіжного фестивалю аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела». Це вперше за 21 рік існування заходу він відбувається на Поділлі. Цьому сприяли обласна влада, Вінницький національний аграрний університет та місцеві меценати.
11 серпня відбулося урочисте відкриття фестивалю, участь у якому взяв голова обласної Ради Сергій Татусяк. Голова привітав близько 200 учасників фестивалю на гостинній подільській землі та побажав сили і натхнення для змагання у конкурсі.
– Дуже приємно, що фестиваль аудіовізуальних мистецтв існує саме для дітей та молоді. Це чудова можливість для юного покоління показати свої таланти, визначитися з майбутньою професією, а також популяризувати культуру, яка вважається не настільки традиційною як, скажімо, пісні чи танці, – сказав С.Татусяк.
Він висловив впевненість, що «Кришталеві джерела» дадуть Україні і світові нові імена в індустрії аудіовізуальної культури.
– Символічно, що наш фестиваль і держава Україна – однолітки. Цього року їм обом виповнюється 21 рік. Це вже не дитинство, а молодість, яка дозволяє серйозно заявляти про себе, впевнено стояти на ногах… Але й не зупинятися на цьому, а перебувати у постійному пошуку нового, цікавого, креативного, – зазначив С.Татусяк.

Довідка: на конкурс фестивалю «Кришталеві джерела»-2012 надійшло 812 робіт: кіно – 104, телебачення – 105, радіо – 47, фото – 556. Відбірковий етап пройшли 75 студій та 9 індивідуальних учасників. До Вінниці на заключний етап прибули близько 120 дітей, 22 студентів та 80 дорослих учасників – професійних акторів і наставників дітей. Серед них представники з 23 областей України та АР Крим.

 

 

Повернутись Створено: 13 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 876

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація