15 липня, о 10.30 в приміщенні обласної Ради (303 каб.) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю                                                      

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Міжнародний фестиваль Роздрукувати

Сергій Татусяк привітав учасників «Кришталевих джерел»

З 10 по 16 серпня на Вінниччині відбуватиметься підсумковий етап ХХI Міжнародного дитячого, молодіжного фестивалю аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела». Це вперше за 21 рік існування заходу він відбувається на Поділлі. Цьому сприяли обласна влада, Вінницький національний аграрний університет та місцеві меценати.
11 серпня відбулося урочисте відкриття фестивалю, участь у якому взяв голова обласної Ради Сергій Татусяк. Голова привітав близько 200 учасників фестивалю на гостинній подільській землі та побажав сили і натхнення для змагання у конкурсі.
– Дуже приємно, що фестиваль аудіовізуальних мистецтв існує саме для дітей та молоді. Це чудова можливість для юного покоління показати свої таланти, визначитися з майбутньою професією, а також популяризувати культуру, яка вважається не настільки традиційною як, скажімо, пісні чи танці, – сказав С.Татусяк.
Він висловив впевненість, що «Кришталеві джерела» дадуть Україні і світові нові імена в індустрії аудіовізуальної культури.
– Символічно, що наш фестиваль і держава Україна – однолітки. Цього року їм обом виповнюється 21 рік. Це вже не дитинство, а молодість, яка дозволяє серйозно заявляти про себе, впевнено стояти на ногах… Але й не зупинятися на цьому, а перебувати у постійному пошуку нового, цікавого, креативного, – зазначив С.Татусяк.

Довідка: на конкурс фестивалю «Кришталеві джерела»-2012 надійшло 812 робіт: кіно – 104, телебачення – 105, радіо – 47, фото – 556. Відбірковий етап пройшли 75 студій та 9 індивідуальних учасників. До Вінниці на заключний етап прибули близько 120 дітей, 22 студентів та 80 дорослих учасників – професійних акторів і наставників дітей. Серед них представники з 23 областей України та АР Крим.

 

 

Повернутись Створено: 13 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1022

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація