24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Міжнародний фестиваль Роздрукувати

Сергій Татусяк привітав учасників «Кришталевих джерел»

З 10 по 16 серпня на Вінниччині відбуватиметься підсумковий етап ХХI Міжнародного дитячого, молодіжного фестивалю аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела». Це вперше за 21 рік існування заходу він відбувається на Поділлі. Цьому сприяли обласна влада, Вінницький національний аграрний університет та місцеві меценати.
11 серпня відбулося урочисте відкриття фестивалю, участь у якому взяв голова обласної Ради Сергій Татусяк. Голова привітав близько 200 учасників фестивалю на гостинній подільській землі та побажав сили і натхнення для змагання у конкурсі.
– Дуже приємно, що фестиваль аудіовізуальних мистецтв існує саме для дітей та молоді. Це чудова можливість для юного покоління показати свої таланти, визначитися з майбутньою професією, а також популяризувати культуру, яка вважається не настільки традиційною як, скажімо, пісні чи танці, – сказав С.Татусяк.
Він висловив впевненість, що «Кришталеві джерела» дадуть Україні і світові нові імена в індустрії аудіовізуальної культури.
– Символічно, що наш фестиваль і держава Україна – однолітки. Цього року їм обом виповнюється 21 рік. Це вже не дитинство, а молодість, яка дозволяє серйозно заявляти про себе, впевнено стояти на ногах… Але й не зупинятися на цьому, а перебувати у постійному пошуку нового, цікавого, креативного, – зазначив С.Татусяк.

Довідка: на конкурс фестивалю «Кришталеві джерела»-2012 надійшло 812 робіт: кіно – 104, телебачення – 105, радіо – 47, фото – 556. Відбірковий етап пройшли 75 студій та 9 індивідуальних учасників. До Вінниці на заключний етап прибули близько 120 дітей, 22 студентів та 80 дорослих учасників – професійних акторів і наставників дітей. Серед них представники з 23 областей України та АР Крим.

 

 

Повернутись Створено: 13 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 906

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація