Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Міжнародний Медичний Корпус і AstraZeneca передали Вінницькій обласній клінічній лікарні ім. М. І.Пирогова вироби медичного призначення Роздрукувати

Вінницькій обласній клінічній лікарні ім. М.І. Пирогова благодійники передали медичне обладнання та прилади. Серед них: анкери, гвинти для фіксації та спеціалізовані інструменти, необхідні для проведення різноманітних хірургічних процедур та надання високоякісної медичної допомоги пацієнтам. 

Завідувач центру ортопедії, ендопротезування та реконструктивної травматології лікарні В’ячеслав Майко подякував Генеральному директору AstraZeneca Україна Євгенію Гайдукову та представникам Міжнародного Медичному Корпусу.

– Роботи у нашому відділенні багато – проводиться 18 операцій щоденно, тому ваша допомога для нас є дуже цінною і своєчасною, – сказав В’ячеслав Майко.

Представники медичних організацій поспілкувалися з пацієнтом, якого оперували із застосуванням високоякісних імплантів американської фірми «Arthrex», закуплених компанією AstraZeneca.

Протягом 2023-2024 років завдяки співпраці з Міжнародним Медичним Корпусом лікарня отримала вироби медичного призначення (анкери, гвинти для фіксації, інструменти для хірургічних операцій), лікарські засоби на понад 11 млн грн.

– Ці вироби використовуються для пацієнтів з травматологічною патологією, для постраждалих внаслідок активних бойових дій: при пошкодженні звʼязок колінного суглоба, при пошкодженні сухожилків плеча, – розповів директор обласної лікарні Василь Паненко. – Вони є вкрай необхідними, оскільки їхньою особливістю є те, що вони з часом розсмоктуються, і не виникає необхідності в повторному оперативному втручанні.

Василь Паненко додав, що виконання малоінвазивних оперативних втручань на плечовому суглобі забезпечує повноцінне відновлення і скорочення часу реабілітації.

Представники Міжнародного Медичного Корпусу та AstraZeneca оглянули Центр медичної реабілітації, що функціонує на базі обласної клінічної лікарні ім. М.І. Пирогова.

Повернутись Створено: 7 лютого 2024 року, 16:26

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація