Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Міжнародний рівень Роздрукувати

Вінницю відвідав посол Індії

14 лютого у Вінниці перебував Надзвичайний та Повноважний Посол Індії Раджів Кумар Чандер. У ході поїздки дипломат зустрівся із представниками обласної та міської влади. У зустрічі взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Іван Мовчан, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, Вінницький міський голова Володимир Гройсман, начальники управлінь та керівники вищих навчальних закладів Вінниці, в яких навчаються індійські студенти.

В рамках зустрічі сторони обговорили пріоритетні напрями співпраці в агропромисловій та науково-технічній сферах діяльності між обома країнами, а також більш детально зупинились на питанні започаткування міжрегіонального співробітництва між Вінниччиною та одним із регіонів Індії.
– В нас є чимало напрацювань в питанні євроінтеграції Вінницької області. У відносинах між нашими країнами нас найбільше цікавить співпраця між окремими регіонами, – зазначив в ході зустрічі перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.
Перший заступник голови облдержадміністрації Іван Мовчан підкреслив, що Вінниччина є аграрною областю і основне виробництво на її території – це виробництво сільськогосподарської продукції. Тому у майбутній співпраці влада регіону сподівається на більш ширшу можливість організації експорту в Індію саме харчової продукції.
Надзвичайний та Повноважний Посол Індії Раджів Кумар Чандер подякував за теплий прийом і запросив представників обласної влади взяти участь у святкуванні двадцятої річниці дипломатичних відносин між Україною та Індією, що відбудеться у березні цього року у Києві.

 

Повернутись Створено: 14 березня 2012 року, 00:00 Переглядів: 743

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація