Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Міжнародний захід Роздрукувати

Вінничани і поляки обговорили спільний туризм

Заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв 27 березня взяв участь у Міжнародній науково-практичній Українсько-Польській конференції. Захід відбувся на базі Вінницького факультету Київського національного університету культури і мистецтв. Відкрив її Генеральний Консул Республіка Польща у Вінниці Кшиштоф Свідерек. Консул зазначив, що такі заходи як конференція корисні тим, що вони роблять людей духовно багатшими.

Польських гостей, а також вінницьких викладачів та студентів привітав заступник голови облради Юрій Медведєв. Він наголосив на туристичній галузі, яка є достатньо перспективною для Вінниччини.
– В області розроблена програма її розвитку. Особливо з Польщею, з якою укладено понад 200 угод про співпрацю. Зараз у сусідів-поляків перебуває чергова делегація наших освітян, а у травні в Познані проходитиме культурно-мистецький захід «Українська весна», – зазначив Юрій Медведєв.
Крім того, він наголосив, що півроку тому Вінниччину презентували у Франції, Швейцарії, Бельгії.
– Це потрібно розвивати. І саме студенти, майбутні фахівці туристичної галузі, повинні працювати над цим, – зауважив Ю.Медведєв.
Учасники конференції наголошували, що на території Вінниччини є більше сотні архітектурних і культурних пам’яток різних національних спільнот. А це – багатий матеріал для вивчення і представлення туристичних маршрутів.
Так голова постійної комісії обласної Ради з питань культури, духовності та історичної спадщини Михайло Вдовцов запросив усіх відвідати унікальну історичну спадщину у Буші та менш знайомі, але також визначні для подільського краю історичні місця.
У конференції також взяли участь представники Міжнародної громадської організації «Україна-Польща-Німеччина», які є постійними ініціаторами культурного та просвітницького обміну між зазначеними у назві країнами.
Про сучасні бренди розвитку туристики та виробничі аспекти дослідження туристичної привабливості розповідали польські викладачі з університету м.Кельце. А професор Вінницького факультету Київського національного університету культури і мистецтв Галина Кравчук презентувала туристсько-рекреаційні комплекси подільського регіону. Це державний історико-культурні заповідники «Буша», «Гайдамацький яр». На території музею під відкритим небом близько 10 пам’яток археології, датованих ІУ тис до н.е. - УІІ ст.н.е.
Не менш туристично привабливим є Лядівський Свято-Усікновенський скельний чоловічий монастир, заснований в 11 ст. Немирівщина відома скіфськими валами, чудовим парком та Палацом княгині Марії Щербатової. Свято-Троїцький Браїлівський жіночий монастир, історико-культурний центр духовності і злагоди в Шаргороді, Палац Потоцьких у Тульчині – це визначні місця , що заслуговують на увагу вітчизняних та іноземних туристів. Всього на Вінниччині нараховується 2 тисячі історичних, етнографічних, природничих пам’яток.

 

Повернутись Створено: 28 березня 2012 року, 00:00 Переглядів: 877

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація