Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Міжнародний захід Роздрукувати

Вінничани і поляки обговорили спільний туризм

Заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв 27 березня взяв участь у Міжнародній науково-практичній Українсько-Польській конференції. Захід відбувся на базі Вінницького факультету Київського національного університету культури і мистецтв. Відкрив її Генеральний Консул Республіка Польща у Вінниці Кшиштоф Свідерек. Консул зазначив, що такі заходи як конференція корисні тим, що вони роблять людей духовно багатшими.

Польських гостей, а також вінницьких викладачів та студентів привітав заступник голови облради Юрій Медведєв. Він наголосив на туристичній галузі, яка є достатньо перспективною для Вінниччини.
– В області розроблена програма її розвитку. Особливо з Польщею, з якою укладено понад 200 угод про співпрацю. Зараз у сусідів-поляків перебуває чергова делегація наших освітян, а у травні в Познані проходитиме культурно-мистецький захід «Українська весна», – зазначив Юрій Медведєв.
Крім того, він наголосив, що півроку тому Вінниччину презентували у Франції, Швейцарії, Бельгії.
– Це потрібно розвивати. І саме студенти, майбутні фахівці туристичної галузі, повинні працювати над цим, – зауважив Ю.Медведєв.
Учасники конференції наголошували, що на території Вінниччини є більше сотні архітектурних і культурних пам’яток різних національних спільнот. А це – багатий матеріал для вивчення і представлення туристичних маршрутів.
Так голова постійної комісії обласної Ради з питань культури, духовності та історичної спадщини Михайло Вдовцов запросив усіх відвідати унікальну історичну спадщину у Буші та менш знайомі, але також визначні для подільського краю історичні місця.
У конференції також взяли участь представники Міжнародної громадської організації «Україна-Польща-Німеччина», які є постійними ініціаторами культурного та просвітницького обміну між зазначеними у назві країнами.
Про сучасні бренди розвитку туристики та виробничі аспекти дослідження туристичної привабливості розповідали польські викладачі з університету м.Кельце. А професор Вінницького факультету Київського національного університету культури і мистецтв Галина Кравчук презентувала туристсько-рекреаційні комплекси подільського регіону. Це державний історико-культурні заповідники «Буша», «Гайдамацький яр». На території музею під відкритим небом близько 10 пам’яток археології, датованих ІУ тис до н.е. - УІІ ст.н.е.
Не менш туристично привабливим є Лядівський Свято-Усікновенський скельний чоловічий монастир, заснований в 11 ст. Немирівщина відома скіфськими валами, чудовим парком та Палацом княгині Марії Щербатової. Свято-Троїцький Браїлівський жіночий монастир, історико-культурний центр духовності і злагоди в Шаргороді, Палац Потоцьких у Тульчині – це визначні місця , що заслуговують на увагу вітчизняних та іноземних туристів. Всього на Вінниччині нараховується 2 тисячі історичних, етнографічних, природничих пам’яток.

 

Повернутись Створено: 28 березня 2012 року, 00:00 Переглядів: 930

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація