Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Міжнародний захід Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Відзначення річниці єврорегіону маємо використати з економічною доцільністю»

Голова обласної Ради, голова Ради Єврорегіону «Дністер» Сергій Татусяк наголосив, що заходи, приурочені річниці діяльності єврорегіону, мають сприяти налагодженню нових зв’язків із потенційними інвесторами в економіку Вінниччини. Про це голова наголосив учасникам оргкомітету з підготовки та проведення Міжнародного круглого столу «Єврорегіон як позитивний інструмент реалізації політики транскордонного співробітництва», який відбудеться у Вінниці 28 лютого.
– Відзначення річниці єврорегіону ми маємо використати з економічною доцільністю. Єврорегіон «Дністер» – це потужний та ефективний інструмент залучення в регіон і в країну іноземних інвестицій. Саме тому за нашою діяльністю пильно слідкують і у Європі, і у Києві – на нас покладають великі сподівання і ми маємо виправдати їх, – підкреслив С.Татусяк.
Він додав, що найчисельнішими делегаціями, які прибудуть на міжнародний захід, будуть із Свердловської області Російської Федерації та Ясського повіту Румунії. Зокрема, гості з Росії, окрім участі у круглому столі, планують ознайомитися з роботою обласного госпіталю для інвалідів, «Прозорого офісу» Вінницької міської ради та провести робочі зустрічі з депутатами обласної Ради та представниками громадських організацій краю.


Повернутись Створено: 26 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 1020

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація