Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Депутати обрали представників громадськості до складу двох поліцейських комісій

    29 вересня на черговій 44 сесії обласної Ради депутати обрали представників громадськості до складу поліцейських комісій Управління поліції охорони у Вінницькій області Національної поліції України та Управління патрульної поліції у Вінницькій області департаменту патрульної поліції Національної поліції України. До складу поліцейської комісії У ....

  • Депутати погодили звільнення заступника голови Вінницької обласної Ради Дмитра Чаленка

    На черговій 44 сесії обласної Ради депутати розглянули заяву заступника голови обласної Ради Дмитра Чаленка про звільнення. – Переходжу працювати у промисловий сектор економіки, але продовжую свою діяльність, як депутат обласної Ради фракції «Української Стратегії Гройсмана» та координатор Міжрегіонального координаційного гуман ....

  • Відбулася 44 чергова сесія Вінницької обласної Ради

    29 вересня Вячеслав Соколовий провів чергову сесію Вінницької обласної Ради. На порядок денний було внесено 25 питань. Депутати заслухали та взяли до відома інформацію про результати діяльності органів обласної прокуратури у першому півріччі 2023 року. Рішенням сесії депутат Петро Струсевич увійшов до постійної комісії з питань будівництва, к ....

Міжнародна діяльність Роздрукувати

Управлінням по зв'язках з органами місцевого самоврядування, міжнародного та міжрегіонального співробітництва,  проєктної діяльності та сприяння інвестиціям виконавчого апарату обласної Ради у співпраці з Вінницькою обласною асоціацією органів місцевого самоврядування постійно здійснюється аналіз та збір інформації про міжнародні програми, конкурси та гранти. Ця інформація спрямована на залучення громад, громадських організацій, фізичних та юридичних осіб до участі в конкурсах на отримання коштів міжнародних фондів, які працюють на території України та Вінницької області зокрема.

Вінницька обласна Рада може виступати партнером та сприяти в укладанні партнерських угод для спільної реалізації проектів, консультуванні щодо підготовки проектних заявок, наданні листів підтримки для проектів міжнародної технічної допомоги.

У разі зацікавленості щодо подачі проектів на конкурси, пошуку міжнародних партнерів та інших питань в межах компетенції Управління, можна звернутися за консультацією:

Савчук Єлизавета Юріївна - начальник управління по зв'язках з органами місцевого самоврядування, міжнародного та міжрегіонального співробітництва,  проєктної діяльності та сприяння інвестиціям виконавчого апарату обласної Ради +38 (0432) 61-13-84, +38 (096) 298-38-75.

Панасюк Олеся Юріївна, начальник відділу міжнародного співробітництва та проектної діяльності управління по зв'язках з органами місцевого самоврядування, міжнародного та міжрегіонального співробітництва,  проєктної діяльності та сприяння інвестиціям виконавчого апарату обласної Ради +38 (0432) 61-13-84, +38 (096) 878-08-73.

Створено: 13 жовтня 2022 року, 10:27

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація