Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • На підтримку сил оборони з обласного бюджету Вінниччини спрямують понад 75 млн грн

    На засіданні 46 сесії обласної Ради депутати заслухали інформацію про виконання протокольного доручення 43 сесії від 25 серпня 2023 року. У ньому йшлося про першочергове спрямування коштів обласного бюджету на підтримку військових частин Збройних Сил України, зокрема тих, що дислокуються на території Вінницької області та виконують завдання в зоні ....

  • Відбулася 46 чергова сесія Вінницької обласної Ради

    24 листопада Вячеслав Соколовий провів чергову 46 сесію Вінницької обласної Ради. На початку сесійного засідання депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників, захисниць та мирного населення, які загинули у війні з росією. Першим питанням депутати заслухали інформацію про хід виконання Обласної цільової програми соціального захис ....

  • Посилення співпраці та партнерства: делегація Вінниччини перебуває у Свєнтокшиському воєводстві

    19-22 листопада з робочою поїздкою у Польщі перебуває делегація Вінниччини на чолі з головою обласної Ради Вячеславом Соколовим. У Кельце відбулася зустріч із маршалеком Анджеєм Бентковскі, головою крайової ради Аркадіушем Бонком та членом воєводської ради Томашем Ямкою. У складі делегації від Вінниччини – депутат обласної Ради, радник гол ....

Міжнародна діяльність Роздрукувати

Управлінням по зв'язках з органами місцевого самоврядування, міжнародного та міжрегіонального співробітництва,  проєктної діяльності та сприяння інвестиціям виконавчого апарату обласної Ради у співпраці з Вінницькою обласною асоціацією органів місцевого самоврядування постійно здійснюється аналіз та збір інформації про міжнародні програми, конкурси та гранти. Ця інформація спрямована на залучення громад, громадських організацій, фізичних та юридичних осіб до участі в конкурсах на отримання коштів міжнародних фондів, які працюють на території України та Вінницької області зокрема.

Вінницька обласна Рада може виступати партнером та сприяти в укладанні партнерських угод для спільної реалізації проектів, консультуванні щодо підготовки проектних заявок, наданні листів підтримки для проектів міжнародної технічної допомоги.

У разі зацікавленості щодо подачі проектів на конкурси, пошуку міжнародних партнерів та інших питань в межах компетенції Управління, можна звернутися за консультацією:

Савчук Єлизавета Юріївна - начальник управління по зв'язках з органами місцевого самоврядування, міжнародного та міжрегіонального співробітництва,  проєктної діяльності та сприяння інвестиціям виконавчого апарату обласної Ради +38 (0432) 61-13-84, +38 (096) 298-38-75.

Панасюк Олеся Юріївна, начальник відділу міжнародного співробітництва та проектної діяльності управління по зв'язках з органами місцевого самоврядування, міжнародного та міжрегіонального співробітництва,  проєктної діяльності та сприяння інвестиціям виконавчого апарату обласної Ради +38 (0432) 61-13-84, +38 (096) 878-08-73.

Створено: 13 жовтня 2022 року, 10:27

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація