Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Міжнародна діяльність Роздрукувати

Управлінням по зв'язках з органами місцевого самоврядування, міжнародного та міжрегіонального співробітництва,  проєктної діяльності та сприяння інвестиціям виконавчого апарату обласної Ради у співпраці з Вінницькою обласною асоціацією органів місцевого самоврядування постійно здійснюється аналіз та збір інформації про міжнародні програми, конкурси та гранти. Ця інформація спрямована на залучення громад, громадських організацій, фізичних та юридичних осіб до участі в конкурсах на отримання коштів міжнародних фондів, які працюють на території України та Вінницької області зокрема.

Вінницька обласна Рада може виступати партнером та сприяти в укладанні партнерських угод для спільної реалізації проектів, консультуванні щодо підготовки проектних заявок, наданні листів підтримки для проектів міжнародної технічної допомоги.

У разі зацікавленості щодо подачі проектів на конкурси, пошуку міжнародних партнерів та інших питань в межах компетенції Управління, можна звернутися за консультацією:

Савчук Єлизавета Юріївна - начальник управління по зв'язках з органами місцевого самоврядування, міжнародного та міжрегіонального співробітництва,  проєктної діяльності та сприяння інвестиціям виконавчого апарату обласної Ради +38 (0432) 61-13-84, +38 (096) 298-38-75.

Панасюк Олеся Юріївна, начальник відділу міжнародного співробітництва та проектної діяльності управління по зв'язках з органами місцевого самоврядування, міжнародного та міжрегіонального співробітництва,  проєктної діяльності та сприяння інвестиціям виконавчого апарату обласної Ради +38 (0432) 61-13-84, +38 (096) 878-08-73.

Створено: 13 жовтня 2022 року, 10:27

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація