Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Міжрегіональна політика Роздрукувати

У квітні вінничани обговорять з поляками будівництво та переробку

25-26 квітня 2013 року у м.Вінниці відбудеться круглий стіл за участю підприємців Вінницької області та Мазовецького воєводства (Республіка Польща).
Про це 13 лютого під час особистої зустрічі домовилися начальник відділу зовнішніх зв’язків та промоції обласної Ради Володимир Мережко та виконавчий директор польського підприємства «Техімпекс» Кшиштоф Шлєздзінський.
Також у зустрічі брали участь радник голови обласної Ради Надія Лисецька та керівник управління міжнародного співробітництва та євроінтеграції ОДА Олександр Шипук.
Сторони обговорили організаційні питання проведення круглого столу, фінансування якого відбудеться за рахунок гранту Міністерства закордонних справ Республіки Польща. Головним питанням заходу визначено українсько-польське співробітництво у двох напрямах: інвестування та кредитування галузей будівництва та переробка сільськогосподарської продукції.
Даний захід організовується в рамках реалізації Угоди про співпрацю між Вінницькою областю та Мазовецьким воєводством, яка підписана 14 листопада 2012 року у Варшаві.

Повернутись Створено: 18 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 790

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація