24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Міжрегіональна співпраця Роздрукувати

Вінницька і Донецька обласні ради скріпили дружбу угодою

Голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк та голова Донецької обласної Ради Андрій Шишацький підписали угоду про співробітництво між очолюваними ними органами самоврядування. Церемонія підписання відбулася 20 травня під час Міжнародної науково-практичної конференції «Реформування місцевого самоврядування: національний та міжнародний досвід» в присутності всіх голів обласних рад, народних депутатів, іноземних делегацій.

Рішення про підписання даної угоди було схвалене вінницькими обласними депутатами на сесії облради 29 квітня цього року. Договір передбачає співпрацю сторін у соціально-економічній, науково-технічній, культурних сферах, а також розвиток територіальних громад і реформування місцевого самоврядування.

Сторони також домовилися про співпрацю на засадах довгострокового партнерства, а також про сприяння коопераційним та безпосереднім зв’язкам між підприємствами та організаціями двох регіонів.
Голова Донецької обласної Ради Андрій Шишацький зазначив, що його регіону цікава співпраця з Вінниччиною через її відмінність від Донеччини.
– Донецька область урбаністична. Дев’яносто відсотків її населення мешкають у містах. А Вінниччина – область аграрна, тому нами буде чому повчитися один в одного, – зазначив А.Шишацький.
Голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк зауважив, що угода з Донеччиною – тільки початок у налагодженні контактів з органами самоврядування як України, так і зарубіжжя.
– Ми визначили міжрегіональне співробітництво з іншими обласними радами України та з органами місцевого самоврядування зарубіжних країн як один з пріоритетів напрямів роботи Вінницької обласної Ради, – наголосив Сергій Татусяк.

 

Повернутись Створено: 23 травня 2011 року, 00:00 Переглядів: 949

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація