Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Міжрегіональна співпраця Роздрукувати

Вінницька і Донецька обласні ради скріпили дружбу угодою

Голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк та голова Донецької обласної Ради Андрій Шишацький підписали угоду про співробітництво між очолюваними ними органами самоврядування. Церемонія підписання відбулася 20 травня під час Міжнародної науково-практичної конференції «Реформування місцевого самоврядування: національний та міжнародний досвід» в присутності всіх голів обласних рад, народних депутатів, іноземних делегацій.

Рішення про підписання даної угоди було схвалене вінницькими обласними депутатами на сесії облради 29 квітня цього року. Договір передбачає співпрацю сторін у соціально-економічній, науково-технічній, культурних сферах, а також розвиток територіальних громад і реформування місцевого самоврядування.

Сторони також домовилися про співпрацю на засадах довгострокового партнерства, а також про сприяння коопераційним та безпосереднім зв’язкам між підприємствами та організаціями двох регіонів.
Голова Донецької обласної Ради Андрій Шишацький зазначив, що його регіону цікава співпраця з Вінниччиною через її відмінність від Донеччини.
– Донецька область урбаністична. Дев’яносто відсотків її населення мешкають у містах. А Вінниччина – область аграрна, тому нами буде чому повчитися один в одного, – зазначив А.Шишацький.
Голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк зауважив, що угода з Донеччиною – тільки початок у налагодженні контактів з органами самоврядування як України, так і зарубіжжя.
– Ми визначили міжрегіональне співробітництво з іншими обласними радами України та з органами місцевого самоврядування зарубіжних країн як один з пріоритетів напрямів роботи Вінницької обласної Ради, – наголосив Сергій Татусяк.

 

Повернутись Створено: 23 травня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1000

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація