Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Міжрегіональна співпраця Роздрукувати

Вінницька і Донецька обласні ради скріпили дружбу угодою

Голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк та голова Донецької обласної Ради Андрій Шишацький підписали угоду про співробітництво між очолюваними ними органами самоврядування. Церемонія підписання відбулася 20 травня під час Міжнародної науково-практичної конференції «Реформування місцевого самоврядування: національний та міжнародний досвід» в присутності всіх голів обласних рад, народних депутатів, іноземних делегацій.

Рішення про підписання даної угоди було схвалене вінницькими обласними депутатами на сесії облради 29 квітня цього року. Договір передбачає співпрацю сторін у соціально-економічній, науково-технічній, культурних сферах, а також розвиток територіальних громад і реформування місцевого самоврядування.

Сторони також домовилися про співпрацю на засадах довгострокового партнерства, а також про сприяння коопераційним та безпосереднім зв’язкам між підприємствами та організаціями двох регіонів.
Голова Донецької обласної Ради Андрій Шишацький зазначив, що його регіону цікава співпраця з Вінниччиною через її відмінність від Донеччини.
– Донецька область урбаністична. Дев’яносто відсотків її населення мешкають у містах. А Вінниччина – область аграрна, тому нами буде чому повчитися один в одного, – зазначив А.Шишацький.
Голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк зауважив, що угода з Донеччиною – тільки початок у налагодженні контактів з органами самоврядування як України, так і зарубіжжя.
– Ми визначили міжрегіональне співробітництво з іншими обласними радами України та з органами місцевого самоврядування зарубіжних країн як один з пріоритетів напрямів роботи Вінницької обласної Ради, – наголосив Сергій Татусяк.

 

Повернутись Створено: 23 травня 2011 року, 00:00 Переглядів: 900

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація