15 липня, о 10.00 в приміщенні обласної Ради (303 каб.) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю. 15 липня 2020 року о 10.00 год. у приміщенні обласної Ради  (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр.                                                     

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Міжрегіональна співпраця Роздрукувати

Вінниччина і Бретань продовжують переговори щодо співробітництва

4 лютого 2013 року у Брюсселі відбулася зустріч Представника Вінницької області та Єврорегіону «Дністер» при ЄС О.Мороза з Директором Постійної делегації Бретані при Євросоюзі М.Алльяс.
Лейтмотивом зустрічі була ініціатива голови Вінницької обласної Ради, голови Ради Єврорегіону «Дністер» С.Татусяка щодо налагодження ділових контактів та партнерських відносин між Вінницькою областю та французьким регіоном Бретань.
Представника регіону Бретань було поінформовано про міжнародну діяльність Вінниччини та Єврорегіону, їхній економічний і гуманітарний потенціал, а також анонсовано заходи з нагоди першої річниці заснування Єврорегіону «Дністер».
О.Мороз підтвердив запрошення керівництва Голові Регіональної ради Бретані П.Массіоту взяти участь у круглому столі «Єврорегіон як позитивний інструмент реалізації політики транскордонного співробітництва», проведення якого заплановано у Вінниці 28 лютого ц.р.
В ході бесіди відбувся обмін думками щодо перспектив міжрегіональної та транскордонної співпраці, а також з інших питань, що представляють інтерес для двох сторін.


Повернутись Створено: 11 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 1064

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація