Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Міжрегіональна співпраця Роздрукувати

Вінниччина і Бретань продовжують переговори щодо співробітництва

4 лютого 2013 року у Брюсселі відбулася зустріч Представника Вінницької області та Єврорегіону «Дністер» при ЄС О.Мороза з Директором Постійної делегації Бретані при Євросоюзі М.Алльяс.
Лейтмотивом зустрічі була ініціатива голови Вінницької обласної Ради, голови Ради Єврорегіону «Дністер» С.Татусяка щодо налагодження ділових контактів та партнерських відносин між Вінницькою областю та французьким регіоном Бретань.
Представника регіону Бретань було поінформовано про міжнародну діяльність Вінниччини та Єврорегіону, їхній економічний і гуманітарний потенціал, а також анонсовано заходи з нагоди першої річниці заснування Єврорегіону «Дністер».
О.Мороз підтвердив запрошення керівництва Голові Регіональної ради Бретані П.Массіоту взяти участь у круглому столі «Єврорегіон як позитивний інструмент реалізації політики транскордонного співробітництва», проведення якого заплановано у Вінниці 28 лютого ц.р.
В ході бесіди відбувся обмін думками щодо перспектив міжрегіональної та транскордонної співпраці, а також з інших питань, що представляють інтерес для двох сторін.


Повернутись Створено: 11 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 903

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація