Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Міжрегіональна співпраця Роздрукувати

Вінниччина і Бретань продовжують переговори щодо співробітництва

4 лютого 2013 року у Брюсселі відбулася зустріч Представника Вінницької області та Єврорегіону «Дністер» при ЄС О.Мороза з Директором Постійної делегації Бретані при Євросоюзі М.Алльяс.
Лейтмотивом зустрічі була ініціатива голови Вінницької обласної Ради, голови Ради Єврорегіону «Дністер» С.Татусяка щодо налагодження ділових контактів та партнерських відносин між Вінницькою областю та французьким регіоном Бретань.
Представника регіону Бретань було поінформовано про міжнародну діяльність Вінниччини та Єврорегіону, їхній економічний і гуманітарний потенціал, а також анонсовано заходи з нагоди першої річниці заснування Єврорегіону «Дністер».
О.Мороз підтвердив запрошення керівництва Голові Регіональної ради Бретані П.Массіоту взяти участь у круглому столі «Єврорегіон як позитивний інструмент реалізації політики транскордонного співробітництва», проведення якого заплановано у Вінниці 28 лютого ц.р.
В ході бесіди відбувся обмін думками щодо перспектив міжрегіональної та транскордонної співпраці, а також з інших питань, що представляють інтерес для двох сторін.


Повернутись Створено: 11 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 946

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація