24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Міжрегіональне співробітництво Роздрукувати

Представники облради взяли участь в інвестиційному саміті у Донецьку

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та начальник організаційного відділу виконавчого апарату обласної Ради Олег Романець взяли участь у IV Міжнародному інвестиційному саміті DID, який відбувався 19-20 жовтня у м.Донецьку. Захід було присвячено питанням міжрегіонального та транскордонного співробітництва.
На саміт прибули близько 800 учасників: представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, бізнесу та громадських організацій майже всіх областей України, представники іноземних підприємств і фінансових організацій, зацікавлених у співпраці з донецькими та українськими підприємствами в цілому.

Саміт відкрив голова Донецької облдержадміністрації Андрій Шишацький, який зачитав вітання від Президента України Віктора Януковича. Крім того очільник Донеччини поінформував присутніх про соціально-економічну ситуацію в регіоні та інвестиційну привабливість області.
Натомість голова Донецької облради Андрій Федорук виступив з доповіддю «Співпраця органів місцевого самоврядування в контексті інтеграційних процесів в Україні».
Ігор Кревський зазначив, що участь представників Вінницької облради у саміті в Донецьку обумовлене також підписаною угодою про співпрацю між радами обох областей.
– Цією угодою передбачене співробітництво в багатьох сферах діяльності, а також передбачене всіляке сприяння коопераційним та безпосереднім зв’язкам між підприємствами та організаціями двох регіонів. Саме налагодженням таких зв’язків ми займалися під час участі у саміті, – зауважив І.Кревський.
Вінничанам та іншим гостям регіону особливо цікавою була виставка «Міжрегіональне та транскордонне співробітництво», яку 18 жовтня в рамках II Українсько-Російського міжрегіонального економічного форуму також відвідали Президенти України та Російської Федерації – Віктор Янукович та Дмитро Медведєв.

Повернутись Створено: 21 жовтня 2011 року, 00:00 Переглядів: 906

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація