15 липня, о 10.30 в приміщенні обласної Ради (303 каб.) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю                                                      

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Міжрегіональне співробітництво Роздрукувати

Представники облради взяли участь в інвестиційному саміті у Донецьку

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та начальник організаційного відділу виконавчого апарату обласної Ради Олег Романець взяли участь у IV Міжнародному інвестиційному саміті DID, який відбувався 19-20 жовтня у м.Донецьку. Захід було присвячено питанням міжрегіонального та транскордонного співробітництва.
На саміт прибули близько 800 учасників: представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, бізнесу та громадських організацій майже всіх областей України, представники іноземних підприємств і фінансових організацій, зацікавлених у співпраці з донецькими та українськими підприємствами в цілому.

Саміт відкрив голова Донецької облдержадміністрації Андрій Шишацький, який зачитав вітання від Президента України Віктора Януковича. Крім того очільник Донеччини поінформував присутніх про соціально-економічну ситуацію в регіоні та інвестиційну привабливість області.
Натомість голова Донецької облради Андрій Федорук виступив з доповіддю «Співпраця органів місцевого самоврядування в контексті інтеграційних процесів в Україні».
Ігор Кревський зазначив, що участь представників Вінницької облради у саміті в Донецьку обумовлене також підписаною угодою про співпрацю між радами обох областей.
– Цією угодою передбачене співробітництво в багатьох сферах діяльності, а також передбачене всіляке сприяння коопераційним та безпосереднім зв’язкам між підприємствами та організаціями двох регіонів. Саме налагодженням таких зв’язків ми займалися під час участі у саміті, – зауважив І.Кревський.
Вінничанам та іншим гостям регіону особливо цікавою була виставка «Міжрегіональне та транскордонне співробітництво», яку 18 жовтня в рамках II Українсько-Російського міжрегіонального економічного форуму також відвідали Президенти України та Російської Федерації – Віктор Янукович та Дмитро Медведєв.

Повернутись Створено: 21 жовтня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1006

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація