Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Міжрегіональне співробітництво Роздрукувати

Представники облради взяли участь в інвестиційному саміті у Донецьку

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та начальник організаційного відділу виконавчого апарату обласної Ради Олег Романець взяли участь у IV Міжнародному інвестиційному саміті DID, який відбувався 19-20 жовтня у м.Донецьку. Захід було присвячено питанням міжрегіонального та транскордонного співробітництва.
На саміт прибули близько 800 учасників: представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, бізнесу та громадських організацій майже всіх областей України, представники іноземних підприємств і фінансових організацій, зацікавлених у співпраці з донецькими та українськими підприємствами в цілому.

Саміт відкрив голова Донецької облдержадміністрації Андрій Шишацький, який зачитав вітання від Президента України Віктора Януковича. Крім того очільник Донеччини поінформував присутніх про соціально-економічну ситуацію в регіоні та інвестиційну привабливість області.
Натомість голова Донецької облради Андрій Федорук виступив з доповіддю «Співпраця органів місцевого самоврядування в контексті інтеграційних процесів в Україні».
Ігор Кревський зазначив, що участь представників Вінницької облради у саміті в Донецьку обумовлене також підписаною угодою про співпрацю між радами обох областей.
– Цією угодою передбачене співробітництво в багатьох сферах діяльності, а також передбачене всіляке сприяння коопераційним та безпосереднім зв’язкам між підприємствами та організаціями двох регіонів. Саме налагодженням таких зв’язків ми займалися під час участі у саміті, – зауважив І.Кревський.
Вінничанам та іншим гостям регіону особливо цікавою була виставка «Міжрегіональне та транскордонне співробітництво», яку 18 жовтня в рамках II Українсько-Російського міжрегіонального економічного форуму також відвідали Президенти України та Російської Федерації – Віктор Янукович та Дмитро Медведєв.

Повернутись Створено: 21 жовтня 2011 року, 00:00 Переглядів: 881

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація