Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вячеслав Соколовий провів розширене засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування

    21 березня відбулося розширене засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради. Засідання провів голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Участь у засіданні взяли начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов і їхні заступники, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, голови районних рад, сільс ....

  • Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий - в ефірі телеканалу ВІТА

    Рік повномасштабної війни в Україні, сповнений важливих дат, багато з яких нагадують про трагедії та переломні події. Кожен може назвати моменти, які за цей час запам’яталися найбільше. Про важливі події для нашого регіону та про те, як боролася Вінницька область у найважчий для України рік, – в інтерв’ю голови обласної Ради Вяче ....

  • Обласна Рада оголошує конкурс для закладів освіти на отримання грантів

    Вінницька обласна Рада оголошує конкурс на отримання грантів для закладів вищої освіти, фахової передвищої світи, професійної (професійно-технічної) освіти, загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти (у т.ч закладів міської та сільської місцевості) за темою: «Розробка та застосування інформаційних та інноваційних технологій в упр ....

Міжрегіональний гуманітарний координаційний штаб очолив Володимир Гройсман Роздрукувати

Про це повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов під час установчого засідання Гуманітарного штабу в понеділок, 28 березня.

Про створення Міжрегіонального гуманітарного координаційного штабу було оголошено минулої п’ятниці під час чергових сесій Вінницької міської та обласної рад. Його завдання – оперативне та якісне надання допомоги переселенцям та військовим, - від пошуку контактів та збору інформації з громад до логістики, адресної доставки гуманітарних вантажів та системної звітності. За словами мера Вінниці, очолить цю роботу людина з успішним управлінським досвідом та надійними зв’язками в дипломатичних колах, громадському секторі та органах державної влади країн-партнерів.

«Прем'єр-міністр України 2016-2019 років Володимир Гройсман погодився на нашу з Вячеславом Соколовим пропозицію очолити Гуманітарний штаб. Більше того, він вже має чітке бачення щодо його структури та напрямів роботи. Переконаний, що його досвід закордонних комунікацій та зв’язки на різних рівнях влади допоможуть нам системно залучати допомогу та задовольняти значну частину гуманітарних потреб людей і на Вінниччині, і в «гарячих» точках», - сказав Сергій Моргунов.

Володимир Гройсман зуважив, що процес надання допомоги наразі потребує чіткої координації та взаємодії – волонтери, усі гілки влади, місцеве самоврядування мають працювати спільно.

«Ми розуміємо, що це не на один день. Тому, створивши єдиний центр координації, ми будемо бачити локальні картини та зможемо розподіляти допомогу більш адресно", - зауважив Володимир Гройсман.

Зокрема, він пропонує зосередитись на трьох основних напрямах роботи:

1.  Гуманітарні питання;

2.  Питання щодо потреб переселенців (особливо дітей);

3.  Економічний сектор. Релокація підприємств та працевлаштування людей.

В рамках роботи штабу працюватиме колцентр, який збиратиме заявки щодо потреб переселенців, військових та жителів населених пунктів, де ведуться активні бойові дії. Також колцентр триматиме зв'язок з усіма фондами, муніципалітетами та благодійниками, які надають допомогу, а також збиратиме інформацію для відпрацювання логістики.

 «Ми будемо напряму контактувати з керівниками громад усієї країни. Є регіони, які особливо потребують підтримки, і ми будемо її надавати. Адже Гуманітарний штаб має статус міжрегіонального, - сказав Володимир Гройсман. - Діяльність штабу буде спрямована, зокрема, на підтримку зусиль Президента та Уряду».

Голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий підкреслив, що особлива увага буде приділятися  прозорості роботи Гуманітарного штабу та організації системної публічної звітності.

 «Робота штабу буде повністю прозора – це принципова позиція . Будуть готуватись ретельні та відкриті звіти про кожну одиницю допомоги, яку було отримано і передано. Звісно, детальні звіти отримуватимуть й всі наші партнери», - акцентував голова обласної ради.

Вже до кінця тижня робота Гуманітарного штабу буде розгорнута на повну потужність. Завершується формування команди та розподіл зон відповідальності.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 28 березня 2022 року, 17:14

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація