Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Депутати обрали представників громадськості до складу двох поліцейських комісій

    29 вересня на черговій 44 сесії обласної Ради депутати обрали представників громадськості до складу поліцейських комісій Управління поліції охорони у Вінницькій області Національної поліції України та Управління патрульної поліції у Вінницькій області департаменту патрульної поліції Національної поліції України. До складу поліцейської комісії У ....

  • Депутати погодили звільнення заступника голови Вінницької обласної Ради Дмитра Чаленка

    На черговій 44 сесії обласної Ради депутати розглянули заяву заступника голови обласної Ради Дмитра Чаленка про звільнення. – Переходжу працювати у промисловий сектор економіки, але продовжую свою діяльність, як депутат обласної Ради фракції «Української Стратегії Гройсмана» та координатор Міжрегіонального координаційного гуман ....

  • Відбулася 44 чергова сесія Вінницької обласної Ради

    29 вересня Вячеслав Соколовий провів чергову сесію Вінницької обласної Ради. На порядок денний було внесено 25 питань. Депутати заслухали та взяли до відома інформацію про результати діяльності органів обласної прокуратури у першому півріччі 2023 року. Рішенням сесії депутат Петро Струсевич увійшов до постійної комісії з питань будівництва, к ....

Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб передав автомобіль прикордонникам Роздрукувати

14 вересня Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб передав автомобіль військовим на передову.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий наголосив, що один із пріоритетів роботи Штабу – підтримка та допомога військовим.

– Таке завдання перед Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом ставить його керівник Володимир Гройсман, – зазначив Вячеслав Соколовий. – Сьогодні вчергове передали авто, яке буде допомагати нашим захисникам нести службу і виконувати бойові завдання. Віримо в ЗСУ. Працюємо згуртовано на перемогу!

За словами секретаря Вінницької міської ради Павла Яблонського, до збору коштів на автомобіль долучилися депутати міської ради.

– Це авто поїде до прикордонників, – уточнив Павло Яблонський. – Близько десяти автомобілів вже було передано військовим. Вони вдячні нам, а ми вдячні їм за все, що вони роблять для збереження нашого суверенітету. Ми розуміємо, що автомобіль на фронті – це розхідний матеріал. Іноді ним користуються тиждень, інколи – один день. В таких автомобілях завжди є потреба.

Автомобіль прийняв військовий, який служить у Гвардії Наступу «Сталевий кордон».

– На війні машина – це річ, яка рятує життя, – сказав військовослужбовець. – На жаль, держава не встигає все й одразу забезпечити. Тому фонди, які нам допомагають, рятують багато життів. Це правда. Ця машина буде працювати для забезпечення підрозділу. Прикордонники не стоять в одному місці, вони розосереджені.Тому дорога кожна хвилина.

Повернутись Створено: 14 вересня 2023 року, 16:45

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація