Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб передав автомобіль прикордонникам Роздрукувати

14 вересня Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб передав автомобіль військовим на передову.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий наголосив, що один із пріоритетів роботи Штабу – підтримка та допомога військовим.

– Таке завдання перед Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом ставить його керівник Володимир Гройсман, – зазначив Вячеслав Соколовий. – Сьогодні вчергове передали авто, яке буде допомагати нашим захисникам нести службу і виконувати бойові завдання. Віримо в ЗСУ. Працюємо згуртовано на перемогу!

За словами секретаря Вінницької міської ради Павла Яблонського, до збору коштів на автомобіль долучилися депутати міської ради.

– Це авто поїде до прикордонників, – уточнив Павло Яблонський. – Близько десяти автомобілів вже було передано військовим. Вони вдячні нам, а ми вдячні їм за все, що вони роблять для збереження нашого суверенітету. Ми розуміємо, що автомобіль на фронті – це розхідний матеріал. Іноді ним користуються тиждень, інколи – один день. В таких автомобілях завжди є потреба.

Автомобіль прийняв військовий, який служить у Гвардії Наступу «Сталевий кордон».

– На війні машина – це річ, яка рятує життя, – сказав військовослужбовець. – На жаль, держава не встигає все й одразу забезпечити. Тому фонди, які нам допомагають, рятують багато життів. Це правда. Ця машина буде працювати для забезпечення підрозділу. Прикордонники не стоять в одному місці, вони розосереджені.Тому дорога кожна хвилина.

Повернутись Створено: 14 вересня 2023 року, 16:45

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація