Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вячеслав Соколовий провів розширене засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування

    21 березня відбулося розширене засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради. Засідання провів голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Участь у засіданні взяли начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов і їхні заступники, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, голови районних рад, сільс ....

  • Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий - в ефірі телеканалу ВІТА

    Рік повномасштабної війни в Україні, сповнений важливих дат, багато з яких нагадують про трагедії та переломні події. Кожен може назвати моменти, які за цей час запам’яталися найбільше. Про важливі події для нашого регіону та про те, як боролася Вінницька область у найважчий для України рік, – в інтерв’ю голови обласної Ради Вяче ....

  • Обласна Рада оголошує конкурс для закладів освіти на отримання грантів

    Вінницька обласна Рада оголошує конкурс на отримання грантів для закладів вищої освіти, фахової передвищої світи, професійної (професійно-технічної) освіти, загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти (у т.ч закладів міської та сільської місцевості) за темою: «Розробка та застосування інформаційних та інноваційних технологій в упр ....

Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб передав спецпризначенцям з Вінниччини 40 пічок-«буржуйок» Роздрукувати

Військовослужбовці з Вінниччини, які несуть службу на передовій, отримали черговий гуманітарний вантаж - пічки-буржуйки, каву та випічку.

– Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб продовжує свою роботу, – зазначив голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. – Кілька тижнів тому на нас вийшла сім'я з Німеччини, Максиміліан та Альона Гудер. Альона – наша землячка з Вінниччини. Вони запропонували допомогу – 240 буржуйок. Передали їх, а разом з ними – каву з молоком у термічних пакетах і здобу. Українці об'єдналися, згуртувалися і спільно працюють на перемогу. Особливо надихає, що наші земляки, які живуть за кордоном, – небайдужі. Вони знайшли можливість допомогти, а також тих, хто цього потребує. Акцентували, що хочуть працювати саме з нашим Штабом, бо довіряють.

40 пічок-буржуйок та частину продуктів уже відвантажили одній із військових частин, яка базується на Вінниччині.

Координаторка Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, депутатка обласної Ради Ірина Івасюк розповіла, що ці буржуйки виготовили коштом пожертв німецького народу.

– У Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу був запит на буржуйки. За кошти німецьких друзів вони були виготовлені та передані нам, – сказала Ірина Івасюк. – Звичайно, відповідно до запиту, сьогодні ми відправляємо буржуйки на передову. Додаємо туди смаколики та кавові напої. Взагалі військові зараз найбільше потребують термобілизни, грілок та буржуйок. Ми ці запити обробляємо. Тож як будуть нові надходження для потреб військових, будемо обов’язково їх відправляти.

За словами секретаря Вінницької міської ради Павла Яблонського, буржуйки також можуть відправити в громади, з якими співпрацює Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб.

– Це ті громади, які були під окупацією, в яких відсутнє електропостачання та є перебої з теплопостачанням. Це теж – наша цільова аудиторія для допомоги, – сказав Павло Яблонський.

Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб створений у березні 2022 року Вінницькою обласною та Вінницькою міською радами. У рамках ініціативи «Тепло від дому до окопу» для військових на передову було зібрано 141 пічку-буржуйку. Тоді до виготовлення долучилися 50 громад Вінниччини.

Повернутись Створено: 7 лютого 2023 року, 12:01

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація