Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Мобільні лазні та багі для фронту: Якушинецька громада активно допомагає військовим Роздрукувати

Четвертого квітня голова обласної Ради Вячеслав Соколовий побував з робочим візитом у Якушинецькій сільській територіальній громаді. Сільський голова Василь Романюк розповів, що громада активно допомагає військовослужбовцям. Зараз, зокрема, виготовляють банно-пральний комплекс.

– Ми придбали причіп з будою на базі КамАЗу. Утеплили його, пофарбували, створили в середині умови для прийому душу, прання та сушіння одягу. Там - дві пральні й дві сушильні машини, дві душові кабіни. Є бак для води. Звичайно, встановили насоси, щоб можна було подавати воду, – розповів Василь Романюк. – Лазня - практично готова. Це - наша перша лазня від Якушинецької громади.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий зазначає, що забезпечення та підтримка військових – пріоритет №1. Окремим напрямом підтримки стало виготовлення та передача для бійців на передовій мобільних лазень. Таких на фронт передано уже понад десяток. Банно-пральний комплекс з Якушинецької громади передадуть 120 окремій бригаді тероборони.

– Маємо створювати максимум зручностей для бійців, – каже Вячеслав Соколовий. – Пріоритетом №1 для обласної Ради, Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, громад Вінниччини є безпека й оборона. Саме у цьому напрямі ми працюємо. Наше завдання – об'єднати засилля, щоб максимально підтримати наших військових!

Голова обласної ради Вячеслав Соколовий та сільський голова Василь Романюк поспілкувалися з Віталієм Онофрійчуком, який виготовляє для оборонців багі. Нині Віталій майструє вісімнадцяту автівку. Такі машини військові використовують для доставки боєприпасів, медикаментів та евакуації поранених.

– До війни я виступав у дисципліні автокросингу – «багі», через це дуже добре знаю ці машини. Знаю кожне слабке місце. Знаю, як себе машина поводить, як їздить, – розповідає Віталій Онофрійчук. – Зробив спочатку двомісну, потім - тримісну бойову машину, яка допомагає нашим військовим на передовій. Багі має бути надійною та мати високу прохідність.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий зазначив, що в межах діяльності Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу планується почати виготовляти багі для військових.

– Ми знаємо, що саме такі автівки допомагають військовим. Віталій Онофрійчук сам спроєктував, змоделював і разом з друзями виконує дуже важливу роботу. Має хороші відгуки від військовослужбовців, які зараз використовують ці транспортні засоби для розвідки або евакуації, – каже Вячеслав Соколовий. – Ми плануємо виготовляти такі багі. Зараз говоримо про об'єднання зусиль, тоді зможемо більше й швидше. Це саме те, що потрібно.

Повернутись Створено: 4 квітня 2024 року, 14:24

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація