Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Мобільну лазню відправив на фронт Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб Роздрукувати

29 серпня Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб відправив для бійців 3 окремої штурмової бригади мобільний прально-банний комплекс. Це вже другий такий комплекс, який їде для військових на фронт.

Мобільну лазню змонтували вінничани. У ній - шість душових, бойлери, дві місткі пральні машини з функцією сушки,  бак для води, автономна насосна станція. Такий пересувний комплекс – замовлення самих військових.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий зазначає, що усі координатори Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу – на постійному зв’язку з військовими.

- Це вже не перша мобільна лазня, яку відправляємо. Є ще одна - готова, ще одна – в роботі, - каже Вячеслав Соколовий. – І йдеться не про комфорт для бійців, а про нагальні потреби в елементарному: випрати речі, посушити їх, помитися в польових умовах. Мобільна лазня – саме те, що потрібно.

Вячеслав Соколовий наголошує, що підтримка Збройних Сил України – безумовний пріоритет для Міжрегіонального координаційного  гуманітарного штабу та для обласної Ради. На сесії обласної Ради 25 серпня депутати проголосували за збільшення фінансування ЗСУ, усіх сил захисту та оборони. Відповідне протокольне доручення надіслано обласній військовій адміністрації.

- Таке рішення спрямоване на розширення можливостей допомоги нашим військовим, оскільки йдеться як про збільшення суми коштів, так і про розширення спектра тих заходів, які допоможуть посилювати обороноздатність. Зокрема, це закупівля тепловізорів, квадрокоптерів, антидронових рушниць та іншого потрібного спорядження, - уточнив Вячеслав Соколовий.

Вінницький міський голова Сергій Моргунов розповів про постійну системну допомогу підрозділам, які  воюють на Сході та Півдні, але базуються у Вінниці, а також тим підрозділам, де служать вінничани.

- Усі координатори Штабу, у тому числі і його керівник Володимир Гройсман, визначили пріоритетом підтримку Збройних Сил України, а також підтримку тих територіальних громад, які потерпали від окупації чи були на межі окупації або оточення, - зазначив Сергій Моргунов. – На сесії міської ради було ухвалено рішення щодо створення додаткового фонду підтримки ЗСУ. Ми вже провели перші тендерні процедури для закупівлі «мавіків». Загалом робота Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, починаючи з березня 2022 року, - досить ефективна в частині підтримки ЗСУ.

Секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський звертає увагу на те, що потреба в мобільних лазнях залишається завжди.

- Хлопцям потрібно мати можливість і помитися,  і випрати, і висушити форму, - розповів Павло Яблонський. – Ми постійно на зв’язку з військовими. Бійці кажуть, що забезпечені і зброєю, і харчуванням, але за такий мінімальний побутовий комфорт вони були б дуже вдячні.

Мобільну лазню на передову  доставлять координатори Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу.

Повернутись Створено: 29 серпня 2023 року, 13:00

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація