Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Депутати обрали представників громадськості до складу двох поліцейських комісій

    29 вересня на черговій 44 сесії обласної Ради депутати обрали представників громадськості до складу поліцейських комісій Управління поліції охорони у Вінницькій області Національної поліції України та Управління патрульної поліції у Вінницькій області департаменту патрульної поліції Національної поліції України. До складу поліцейської комісії У ....

  • Депутати погодили звільнення заступника голови Вінницької обласної Ради Дмитра Чаленка

    На черговій 44 сесії обласної Ради депутати розглянули заяву заступника голови обласної Ради Дмитра Чаленка про звільнення. – Переходжу працювати у промисловий сектор економіки, але продовжую свою діяльність, як депутат обласної Ради фракції «Української Стратегії Гройсмана» та координатор Міжрегіонального координаційного гуман ....

  • Відбулася 44 чергова сесія Вінницької обласної Ради

    29 вересня Вячеслав Соколовий провів чергову сесію Вінницької обласної Ради. На порядок денний було внесено 25 питань. Депутати заслухали та взяли до відома інформацію про результати діяльності органів обласної прокуратури у першому півріччі 2023 року. Рішенням сесії депутат Петро Струсевич увійшов до постійної комісії з питань будівництва, к ....

Мобільну лазню відправив на фронт Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб Роздрукувати

29 серпня Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб відправив для бійців 3 окремої штурмової бригади мобільний прально-банний комплекс. Це вже другий такий комплекс, який їде для військових на фронт.

Мобільну лазню змонтували вінничани. У ній - шість душових, бойлери, дві місткі пральні машини з функцією сушки,  бак для води, автономна насосна станція. Такий пересувний комплекс – замовлення самих військових.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий зазначає, що усі координатори Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу – на постійному зв’язку з військовими.

- Це вже не перша мобільна лазня, яку відправляємо. Є ще одна - готова, ще одна – в роботі, - каже Вячеслав Соколовий. – І йдеться не про комфорт для бійців, а про нагальні потреби в елементарному: випрати речі, посушити їх, помитися в польових умовах. Мобільна лазня – саме те, що потрібно.

Вячеслав Соколовий наголошує, що підтримка Збройних Сил України – безумовний пріоритет для Міжрегіонального координаційного  гуманітарного штабу та для обласної Ради. На сесії обласної Ради 25 серпня депутати проголосували за збільшення фінансування ЗСУ, усіх сил захисту та оборони. Відповідне протокольне доручення надіслано обласній військовій адміністрації.

- Таке рішення спрямоване на розширення можливостей допомоги нашим військовим, оскільки йдеться як про збільшення суми коштів, так і про розширення спектра тих заходів, які допоможуть посилювати обороноздатність. Зокрема, це закупівля тепловізорів, квадрокоптерів, антидронових рушниць та іншого потрібного спорядження, - уточнив Вячеслав Соколовий.

Вінницький міський голова Сергій Моргунов розповів про постійну системну допомогу підрозділам, які  воюють на Сході та Півдні, але базуються у Вінниці, а також тим підрозділам, де служать вінничани.

- Усі координатори Штабу, у тому числі і його керівник Володимир Гройсман, визначили пріоритетом підтримку Збройних Сил України, а також підтримку тих територіальних громад, які потерпали від окупації чи були на межі окупації або оточення, - зазначив Сергій Моргунов. – На сесії міської ради було ухвалено рішення щодо створення додаткового фонду підтримки ЗСУ. Ми вже провели перші тендерні процедури для закупівлі «мавіків». Загалом робота Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, починаючи з березня 2022 року, - досить ефективна в частині підтримки ЗСУ.

Секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський звертає увагу на те, що потреба в мобільних лазнях залишається завжди.

- Хлопцям потрібно мати можливість і помитися,  і випрати, і висушити форму, - розповів Павло Яблонський. – Ми постійно на зв’язку з військовими. Бійці кажуть, що забезпечені і зброєю, і харчуванням, але за такий мінімальний побутовий комфорт вони були б дуже вдячні.

Мобільну лазню на передову  доставлять координатори Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу.

Повернутись Створено: 29 серпня 2023 року, 13:00

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація