9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради Роздрукувати

59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети.

– Наразі в сесійній залі усі монтажні роботи вже виконані, зокрема, оновилися пульти, спрацьовують індикатори, однак, планшети на цьому сесійному засіданні поки не були задіяні, – коментує ініціатор змін, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк. – Усі технічні інновації у сесійній залі депутати зможуть застосувати уже наступного сесійного засідання після прийняття змін до Регламенту. Голосуватимемо двома пальцями: однією рукою натискаємо кнопку для авторизації і утримуємо сенсорну кнопку у лівому нижньому куті стола (зліва від планшета), а іншою – з трьох кнопок на вибір – «за», «проти» або «утримався». Тримати їх необхідно протягом десяти секунд, доки триває відлік часу.

Також передбачено, що усі проєкти рішень та зміни до них відображатимуться на центральному табло та індивідуальних планшетах.

Нагадаємо, голосування на пленарному засіданні проводиться за допомогою електронної системи «Рада-В».

Повернутись Створено: 26 вересня 2019 року, 13:26 Переглядів: 552

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація