Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Могилів-Подільщина втілює програму вільного житла Роздрукувати

9 жовтня Могилів-Подільський район критикували за неефективне виконання доручень голови облдержадміністрації, спрямованих на реалізацію соціальних ініціатив Президента України. Перед головою облдержадміністрації Іваном Мовчаном, 1-м заступником голови обласної Ради Ігорем Кревським та керівниками профільних управлінь звітував голова райдержадміністрації Михайло Вдовцов.

Критикували район за найгірші в області ФАПи, за словами начальника профільного департаменту Л.Діденко, за відсутність будь-яких зрушень в питанні виконання державної програми «Доступне житло», будівництві центру адміністративних послуг.

Натомість район підтягнув показники у сфері благоустрою, завдяки тому, що тут відбувалися урочистості з нагоди 1000-ліття Лядівського монастиря. Це дозволило Могилів-Подільщині привести до ладу частину доріг, місць відпочинку тощо.

Разом з тим, цьогоріч район взявся впроваджувати місцеву програму «Вільне житло у Придністровських селах». Вона полягає у тому, що усім бажаючим (не тільки вінничанам) надаються для проживання покинуті хати у селах.

Як повідомив Михайло Вдовцов, тільки цього літа в рамках програми до них приїхали жити 22 особи із Закарпатської, Херсонської та інших областей. Влада району має намір і надалі пропагувати цю програму, аби збільшити її популярність.

 

 

Повернутись Створено: 10 жовтня 2013 року, 10:40 Переглядів: 842

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація