9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Могилів-Подільщина втілює програму вільного житла Роздрукувати

9 жовтня Могилів-Подільський район критикували за неефективне виконання доручень голови облдержадміністрації, спрямованих на реалізацію соціальних ініціатив Президента України. Перед головою облдержадміністрації Іваном Мовчаном, 1-м заступником голови обласної Ради Ігорем Кревським та керівниками профільних управлінь звітував голова райдержадміністрації Михайло Вдовцов.

Критикували район за найгірші в області ФАПи, за словами начальника профільного департаменту Л.Діденко, за відсутність будь-яких зрушень в питанні виконання державної програми «Доступне житло», будівництві центру адміністративних послуг.

Натомість район підтягнув показники у сфері благоустрою, завдяки тому, що тут відбувалися урочистості з нагоди 1000-ліття Лядівського монастиря. Це дозволило Могилів-Подільщині привести до ладу частину доріг, місць відпочинку тощо.

Разом з тим, цьогоріч район взявся впроваджувати місцеву програму «Вільне житло у Придністровських селах». Вона полягає у тому, що усім бажаючим (не тільки вінничанам) надаються для проживання покинуті хати у селах.

Як повідомив Михайло Вдовцов, тільки цього літа в рамках програми до них приїхали жити 22 особи із Закарпатської, Херсонської та інших областей. Влада району має намір і надалі пропагувати цю програму, аби збільшити її популярність.

 

 

Повернутись Створено: 10 жовтня 2013 року, 10:40 Переглядів: 950

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація