24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Могилів-Подільська прикордонна застава відсвяткувала 25-річчя Роздрукувати

5 травня зала Могилів-Подільського районного будинку культури була заповнена вщент. Цього дня прикордонники святкували 25-ту річницю з дня заснування Могилів-Подільського прикордонного загону.

Привітати захисників південних рубежів Вінницької області  приїхали голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій,  Вінницький міський голова Сергій Моргунов, заступник начальника Південного регіонального управління Держприкордонслужби України Дмитро Ліщинський, керівники силових структур області, очільники Могилів-Подільського району та міста та друзі прикордонників.

Зі словами привітань та вдячності за мирне небо і спокій до військовослужбовців звернувся голова обласної Ради Анатолій Олійник. Він пообіцяв усіляку підтримку збройним силам від депутатів обласної Ради.

Керівники області та міста вручили прикордонникам Могилів-Подільського загону Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради. В подарунок від обласної влади підрозділ отримав ще один квадрокоптер.

Родинам загиблих прикордонників очільники Вінницької області вручили матеріальну допомогу.

Нагороди від Держприкордонслужби підтримку Могилів-Подільського загону отримали й Анатолій Олійник, Валерій Коровій та Сергій Моргунов.

Свої запальні пісні дарував ювілярам дитячий вокальний ансамбль «Юний прикордонник».

По завершенню урочистостей учасники та гості зібрання поклали квіти до меморіалу загиблих прикордонників та оглянули відкриту 5 травня 2017 року «Кімнату бойової слави».

Могилів-Подільський прикордонний загін — військова частина 2193, є територіальним органом охорони кордону у складі Південного прикордонного загону ДПСУ. Загін охороняє ділянку загальною протяжністю 190,7 км державного кордону в межах Могилів- ПодільськогоЯмпільського та Піщанського районів Вінницької області. 141,2 км — по річці Дністер з Республікою Молдова; 49, 5 км — по сухопутній ділянці  з Придністров'ям. До складу загону входять  відділів прикордонної служби (ВПС): «Лядова»«Могилів-Подільський»«Бронниця»«Ямпіль»«Велика Кісниця»«Болган»«Вінниця»та мобільна прикордонна застава «Могилів-Подільський» Має такі пункти пропуску: на кордоні з Республікою Молдова: міжнародні пункти пропуску автомобільного сполучення: «Могилів-Подільський-Отач», «Бронниця-Унгри»; міжнародний залізничний: «Могилів-Подільський-Волчинець»; місцеві пункти пропуску: «Оксанівка-Курешниця», «Михайлівка-Кременчуг», «Цекинівка-Сорока», «Велика Кісниця-Василькиця», «Ямпіль-Косеуць»; поромні: міжнародний пункт пропуску: «Ямпіль-Косеуць»; міждержавний пункт пропуску: «Цекинівка-Сорока». На кордоні з Придністров'ям: міжнародний пункт пропуску автомобільного сполучення «Болган-Хрістова»; міждержавний пункт пропуску автомобільного сполучення «Велика Кісниця-Хрушка»; місцеві автомобільні пункти пропуску: «Студена-Ротар», «Грабарівка-Окниця»; повітряні: міжнародні пункти пропуску «Вінниця», «Хмельницький».

 

 

 

 

Повернутись Створено: 5 травня 2017 року, 22:29 Переглядів: 2092

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація