Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Могилів-Подільський став прикладом успішної децентралізації Роздрукувати

Учасники колегії відвідали Могилів-Подільський міський парк культури та відпочинку ім. Лесі Українки, побували на будівництві підпірних стінок, укріплення берегів річки Дерло та розчистка русла.

За кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища Вінницької облдержадміністрації за 1 млн 230 тис. грн виконано укріплення берегів та розчистка русла річки Дерло у парковій зоні міста Могилева-Подільського. Змонтовано 170 бетонних блоків та вимуровано 377 м3 стін з бутового каменю, заплановано укоси та земляні полотна берегів річки площею 3278 м2   

За рахунок коштів депутата обласної Ради Геннадія Вацака у Могилеві-Подільському по вулиці Київській реконструйовано  сквер  Єремії Могилі, засновника міста.  Площа облаштована пішохідними доріжками та алеєю, які вимощені  бетонною декоративною плиткою. Влаштовані газони площею 840 м2, на яких висаджені червонолисті клени, магнолії, верби, різновиди зелених насаджень, у тому числі різнокольорові квіти. Збудований фонтан та пішохідний місток, які прикрашені скульптурами і декоративним каменем. Відремонтовано пам’ятний знак засновнику міста Єремії Могилі.

Також встановлено сучасний дитячий майданчик та автобусну зупинку, проведено благоустрій прилеглої території до скверу із влаштуванням нового тротуару близько 210 м2 та асфальтобетонного покриття під’їзної дороги площею 300 м2.

Меморіальний комплекс «Майдан Шани» розташований у центрі міста Могилів-Подільський. Загальна вартість робіт складає більше 1,5 млн грн Фінансування виконувалося виключно за спонсорські кошти громади міста. Збір та контроль коштів здійснювало громадське формування з охорони громадського порядку та державного кордону «Могилів-Подільська народна самооборона». Будівництво тривало два місяці. В нічний час майдан освітлюється 37 сучасними ліхтарями вуличного освітлення.

Основна архітектурно-скульптурна частина майдану – це Стіна Пам’яті, у яку вмонтовано імена Героїв Майдану та портрети загиблих бійців-могилівчан –учасників АТО.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Повернутись Створено: 26 липня 2018 року, 15:02
Оновлено: 26 липня 2018 року, 15:10
Переглядів: 823

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація