Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко: «Якщо раніше Дністер розділяв наші народи, які жили в мирі і дружбі, то сьогодні об’єднує. Роздрукувати

21 серпня відбулась зустріч голови обласної Ради Сергія Свитка та голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія з делегацією Республіки Молдова, на якій було обговорено питання співпраці між Вінницькою областю та Сорокським районом Республіки Молдова.

Участь у зустрічі з молдавської сторони взяли: голова Сорокського району  Михайло Мицу, мер міста Сорока  Віктор Сеу, заступник голови Сорокського району Володимир Нікуца, секретар районної ради  Стела Забріян.

У зустрічі також взяли участь начальник управління міжнародного співробітництва облдержадміністрації Володимир Мережко, начальник відділу зовнішніх зв’язків та промоції виконавчого апарату обласної Ради Василь Сосюк та директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації Анатолій Вакар.

Під час зустрічі йшлося про поглиблення співробітництва в економічній і культурній сферах між Вінницькою областю і Сорокським районом  Республіки Молдова. Зокрема, обговорювалося питання участі у спільних проектах щодо побудови мосту “Ямпіль-Косеуць”, в сільському господарстві, тощо.

Розпочинаючи зустріч Валерій Коровій відмітив, що сьогодні на відзначення Дня Незалежності України впливають трагічні події, які переживає  український народ. Разом з тим він зазначив, що український народ з честю та гідністю долає всі перепони. Очільник області наголосив на важливості, так званого, «перезавантаження» системи управління державою шляхом внесення необхідних змін до Конституції України, що незабаром відбудеться та навів декілька прикладів розвитку регіону. Зокрема, він сказав, що наразі в області реалізовується досить серйозний проект з ПАТ «Миронівський хлібопродукт», де створено майже 5 тис. нових робочих місць. Окрім того Валерій Коровій, зауважив, що сьогодні Вінниччина активно розвиває інвестиційні проекти, де також будуть нові робочі місця, та наголосив на тому, що Вінницька область  зацікавлена у подальшому діалозі та відкритті нових проектів.

В свою чергу Михайло Мицу подякував за запрошення на святкування Дня Незалежності України на Вінниччині. Він побажав присутнім злагоди, добра та мирного неба, висловив переконання, що вагомі економічні успіхи, яких досягає Вінницька область в складні для країни часи, дає ще один привід, подальшого розвитку взаємовідносин та обмінювались  досвідом.

Голова обласної Ради Сергій Свитко подякував молдавським гостям за візит і підтримку України, за спільне відзначення Дня незалежності України у місті Вінниці:

«Дякую вам за те, що ви приїхали разом з нами відзначити велике свято - День Незалежності. Для нас  дуже важлива ваша підтримка. Користуючись нагодою, хочу привітати вас з обранням на високі посади. Бажаю вам успішної роботи. Впевнений, що ваша  робота буде успішною і ми віримо в те, що наші дружні відносини будуть тільки поглиблюватися. Хочу також привітати вас з  прийдешнім святом - Днем ​​Незалежності Республіки Молдова. Між нашими народами багато спільного. І якщо раніше Дністер розділяв наші народи, які  жили в мирі і дружбі, то сьогодні об’єднує. Нам дуже важливий ваш досвід, оскільки мені видається, що все-таки Молдова сьогодні випередила  Україну в питанні євроінтеграції. Я думаю,  що разом ми реалізуємо нашу мрію - інтегруватися в Євросоюз і побудувати прекрасні держави, де буде комфортно жити кожному громадянину Республіки Молдова і України».

Наприкінці зустрічі, яка мала відверто дружній і теплий характер, відбувся традиційний обмін подарунками. 

 

 

 

 

Повернутись Створено: 21 серпня 2015 року, 18:38 Переглядів: 1079

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація