Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Молодіжна політика Роздрукувати

Фото без опису

Голова домовився з молоддю про співпрацю

Молодіжні громадські організації Вінниччини та обласна Рада скоординували спільний план дій на 2011 рік.

5 січня голова обласної Ради Сергій Татусяк зустрівся із представниками Спілки молодіжних організацій Вінниччини (Ольга Безпалько), депутатської групи «Молоді Регіони» (Олексій Гаврилов), Народно-демократичної ліги молоді (Андрій Кавунець) та Студентського парламенту (Дмитро Слободянюк).
Сторони намітили основні напрями співпраці молодіжних організацій та обласної влади, обговорили питання, які потребують нагальної участі керівництва і депутатів облради.
Також учасники зустрічі домовилися про нову форму співпраці. А саме: закріплення депутатів Студентського парламенту за постійними комісіями обласної Ради. Це дозволить молодим «самоврядцям» бути в курсі подій, які відбуваються в області та переймати досвід місцевого самоврядування на практиці.
– Мені приємно, що молодь на Вінниччині така активна. Я гордий, що ми стали першими у створенні першого в Україні консультативно-дорадчого органу при голові облдержадміністрації – Студентського парламенту. Хочу запевнити, що не тільки молоді буде легше вирішувати свої проблеми разом з обласною владою, а й ви допомагатимете нам швидше виявляти болючі питання і вирішувати їх, – запевнив співрозмовників С. Татусяк.

Повернутись Створено: 6 січня 2011 року, 00:00

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація