Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Молодіжна політика Роздрукувати

«Політех» писатиме проекти щодо стратегії розвитку Вінниччини

Вінницький національний технічний університет долучиться до створення стратегії розвитку Вінницької області. Про це домовилися члени Студентського самоврядування ВНТУ і голова обласної Ради Сергій Татусяк під час зустрічі 30 січня. Голова облради взяв участь у засіданні президії СтС ВНТУ.

Звертаючись до студентів, Сергій Пилипович наголосив, що серед усіх вишів для першої участі у засіданні Студентського самоврядування обрав «політех» через те, що тут, на його думку, найактивніше врядування студентів.
– Я б хотів використати ваш потенціал у напрацюванні стратегії розвитку Вінницького регіону. Кожен з вас родом з якогось села, селища, міста. Я б хотів мати ваше бачення щодо їхнього розвитку. І давайте у цій справі відкинемо всі чини. Тут ми –патріоти, які вболівають за день завтрашній і своєї малої Батьківщини, і України в цілому, – зазначив С.Татусяк.
Голова Студентського самоврядування ВНТУ Ігор Бойко повідомив, що студенти «політеху» долучаться до напрацювання стратегії. Свою роботу вони планують розпочати із соціального дослідження проблематики своїх територіальних громад. Відтак, за його результатами студенти писатимуть проекти розвитку.
Для більш ефективної роботи, голова обласної Ради зобов’язався допомогти студентам методичними матеріалами. Крім того Сергій Татусяк має намір запросити до написання проектів інші вищі навчальні заклади області.

Також Студентське самоврядування ВНТУ звернулося до голови облради сприяти вирішенню питання з ліквідації медичного пункту при університеті. Проблема виникла у ході реалізації в області пілотного проекту з охорони здоров’я. Сергій Татусяк доручив вивчити дане питання постійній комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та управлінню охорони здоров’я і курортів облдержадміністрації.

Повернутись Створено: 31 січня 2012 року, 00:00 Переглядів: 977

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація