15 липня, о 10.00 в приміщенні обласної Ради (303 каб.) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю. 15 липня 2020 року о 10.00 год. у приміщенні обласної Ради  (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр.                                                     

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Молодіжна політика Роздрукувати

Черговий студент з Вінниці навчався у Брюсселі

За сприяння голови обласної Ради Сергія Татусяка магістр Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ Олексій Саліхов 20-26 лютого відвідав тижневий тренінг, організований Європейським Міжнародним Рухом. Тематика конференцій та семінарів в рамках тренінгу була присвячена відносинам Європейського Союзу з країнами Співдружності Незалежних Держав, Туреччини та Західних Балкан.

Вінницька обласна Рада допомогла студентові рекомендаційним листом, сувенірною продукцією, яка презентувала у Європі Україну та Вінниччину.
– Пропозиція щодо тренінгу одразу викликала інтерес, оскільки я постійно цікавлюся міжнародними відносинами, особливо відносно Європейського Союзу. Крім того, це прекрасна нагода поглибити знання з англійської мови, – зазначив Олексій Саліхов.
Вінничанин був єдиним представником України серед 15 учасників з різних країн світу – Австрії, Грузії, Індії, Іспанії, Росії, Румунії, Туреччини, Хорватії, Швейцарії.
Доповідачами на лекціях були представники різних політичних партій та громадських рухів, а також дипломати. Українця особливо зацікавила лекція на тему членства країн в ЄС. В ході всього тренінгу представники євроінституцій особливу увагу приділяли відносинам Європи із Росією та фінансово-економічному становищу Греції.
В свою чергу студенти презентували перед колегами свої країни та регіони, звідки вони прибули. Олексій Саліхов підготував 15-хвилинну мультимедійну презентацію про Україну та Вінницьку область, роблячи акцент на історичних та культурних аспектах.
Окрім семінарів та конференцій група мала можливість відвідати основні європейські інституції, а саме: Європейський Парламент, Європейську Комісію, Раду Європи, Постійне представництво Російської Федерації в Європейському Союзі.
– Дуже корисним було неформальне спілкування зі студентами з різних країн. У нас були вечері з презентацією національних страв Франції, Іспанії, Греції, Мексики, – поділився враженнями Олексій Саліхов.

Сергій Татусяк наголосив, що обласна Рада та він особисто й надалі сприятимуть тому, щоб якомога більше студентів та лідерів молодіжних організацій Вінниччини побували за навчальними програмами у Європі.
– Звідти вони привозять не тільки знання та нову інформацію, якою діляться зі своїми ровесниками, а й корисні контакти, які потім наші молодіжні та студентські організації ефективно використовують у своїй діяльності, – зауважив С.Татусяк.

Нагадаємо, у січні цього року за сприяння голови обласної Ради Сергія Татусяка, депутата обласної Ради Наталії Гетце та почесного голови Спілки молодіжних організацій Вінниччини Олександра Капітана, учать в освітньому семінарі для молодих парламентаріїв та молодіжних лідерів країн СНД у Парламентській асамблеї Ради Європи (м.Страсбург, Франція) взяла вінницька студентка Дар’я Тихонова.

Повернутись Створено: 16 березня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1134

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація