Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Молодіжна політика Роздрукувати

Черговий студент з Вінниці навчався у Брюсселі

За сприяння голови обласної Ради Сергія Татусяка магістр Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ Олексій Саліхов 20-26 лютого відвідав тижневий тренінг, організований Європейським Міжнародним Рухом. Тематика конференцій та семінарів в рамках тренінгу була присвячена відносинам Європейського Союзу з країнами Співдружності Незалежних Держав, Туреччини та Західних Балкан.

Вінницька обласна Рада допомогла студентові рекомендаційним листом, сувенірною продукцією, яка презентувала у Європі Україну та Вінниччину.
– Пропозиція щодо тренінгу одразу викликала інтерес, оскільки я постійно цікавлюся міжнародними відносинами, особливо відносно Європейського Союзу. Крім того, це прекрасна нагода поглибити знання з англійської мови, – зазначив Олексій Саліхов.
Вінничанин був єдиним представником України серед 15 учасників з різних країн світу – Австрії, Грузії, Індії, Іспанії, Росії, Румунії, Туреччини, Хорватії, Швейцарії.
Доповідачами на лекціях були представники різних політичних партій та громадських рухів, а також дипломати. Українця особливо зацікавила лекція на тему членства країн в ЄС. В ході всього тренінгу представники євроінституцій особливу увагу приділяли відносинам Європи із Росією та фінансово-економічному становищу Греції.
В свою чергу студенти презентували перед колегами свої країни та регіони, звідки вони прибули. Олексій Саліхов підготував 15-хвилинну мультимедійну презентацію про Україну та Вінницьку область, роблячи акцент на історичних та культурних аспектах.
Окрім семінарів та конференцій група мала можливість відвідати основні європейські інституції, а саме: Європейський Парламент, Європейську Комісію, Раду Європи, Постійне представництво Російської Федерації в Європейському Союзі.
– Дуже корисним було неформальне спілкування зі студентами з різних країн. У нас були вечері з презентацією національних страв Франції, Іспанії, Греції, Мексики, – поділився враженнями Олексій Саліхов.

Сергій Татусяк наголосив, що обласна Рада та він особисто й надалі сприятимуть тому, щоб якомога більше студентів та лідерів молодіжних організацій Вінниччини побували за навчальними програмами у Європі.
– Звідти вони привозять не тільки знання та нову інформацію, якою діляться зі своїми ровесниками, а й корисні контакти, які потім наші молодіжні та студентські організації ефективно використовують у своїй діяльності, – зауважив С.Татусяк.

Нагадаємо, у січні цього року за сприяння голови обласної Ради Сергія Татусяка, депутата обласної Ради Наталії Гетце та почесного голови Спілки молодіжних організацій Вінниччини Олександра Капітана, учать в освітньому семінарі для молодих парламентаріїв та молодіжних лідерів країн СНД у Парламентській асамблеї Ради Європи (м.Страсбург, Франція) взяла вінницька студентка Дар’я Тихонова.

Повернутись Створено: 16 березня 2012 року, 00:00 Переглядів: 987

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація