Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Молодіжна політика Роздрукувати

Сергій Татусяк привітав голову Студпарламенту з новим призначенням

Голова обласної Ради Сергій Татусяк привітав голову Студентського парламенту Вінниччини Дмитра Слободянюка з входженням до Молодіжної ради при Кабінеті Міністрів України. Призначення здійснено відповідним розпорядженням Прем’єр-міністра України Миколи Азарова.

Чисельний склад ради – 54 особи. Це представники молодіжних громадських організацій з усіх регіонів України. Очолив Молодіжну раду Міністр освіти, науки, молоді і спорту Дмитро Табачник.
Як зазначено в документі, Молодіжна рада є тимчасовим консультативним, дорадчим органом Кабінету Міністрів України. Положенням про раду визначено такі її основні завдання: сприяти координації дій органів виконавчої влади з питань реалізації державної політики у молодіжній сфері; розробляти механізми взаємодії Кабінету Міністрів України, органів виконавчої влади і молодіжних громадських організацій на засадах партнерства, відкритості та прозорості; сприяти залученню молоді до вирішення питань соціально-економічного, політичного та культурного життя суспільства; підготовка пропозицій щодо удосконалення законодавства з питань реалізації державної політики у молодіжній сфері, соціального становлення та розвитку молоді.
Вітаючи Дмитра Слободянюка із входженням до Молодіжної ради, Сергій Татусяк наголосив, що це дуже важлива і почесна місія – представляти інтереси молоді цілого регіону в уряді.
– Тепер ми з Дмитром колеги за представництвом в Кабміні – я є уповноваженим представником всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування на засіданнях уряду, він – відповідає за молодіжну політику. Думаю, об’єднавши зусилля, ми достойно представлятимемо Вінниччину та інтереси вінничан, – резюмував С.Татусяк.

Повернутись Створено: 25 жовтня 2012 року, 00:00 Переглядів: 782

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація