Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Молодіжна політика Роздрукувати

Напрацьовано обласну програму «Молодь Вінниччини»

Депутати обласної Ради, постійна комісія з питань молодіжної політики, спорту і туризму (голова Гатауллін І.Ф.), управління у справах сім’ї та молоді Вінницької ОДА (начальник Стоялова О.В.), Студентський Парламент Вінниччини (голова Слободянюк Д.М.) спільно напрацювали Обласну цільову соціальну програму «Молодь Вінниччини» на 2013-2015 роки.

Метою Програми є розширення можливостей розвитку потенціалу молоді як значної частини людського ресурсу Вінниччини для її активної участі у всіх сферах життя області.
Аргументуючи актуальність програми, фахівці зазначають, що кожний третій житель області – це молода людина віком від 14 до 35 років. На Вінниччині мешкає 491 652 молодих людини, що становить 30% від загальної кількості населення області (в Україні – 31,9 %). У сільській місцевості проживає 45% молодих людей (у структурі населення області 50,4% сільських мешканців). Співвідношення чоловіків та жінок за різними віковими групами молоді коливається від 49 до 52 відсотків.
Разом з тим, молодь залишається однією з найбільш соціально вразливих груп населення області. На цю категорію припадає найбільша кількість ризиків. Через зростання нарко- та алкозалежності, тютюнопаління у значної частини молодих людей погіршується стан здоров’я. Зберігається тенденція до поширення соціально небезпечних хвороб у молодіжному середовищі.
За словами голови постійної комісії з питань молодіжної політики, спорту і туризму обласної Ради Ірека Гатаулліна, нова програма дозволить підвищити рівень реалізації молодіжної політики як на обласному, так і на загальнодержавному рівнях.
– Це допоможе наблизити її до запитів і потреб молоді, а також покращити ефективність використання матеріальних та людських ресурсів у цій галузі. Ми також зможемо удосконалити методи, способи та механізми взаємодії органів виконавчої влади, місцевого самоврядування з молодіжними громадськими організаціями, – зауважив І.Гатауллін.
Обласну цільову соціальну програму «Молодь Вінниччини» на 2013-2015 роки депутати розглянуть на черговій сесії, що відбудеться 19 лютого.

 

Повернутись Створено: 24 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 1009

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація