Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Молодіжна політика Роздрукувати

Напрацьовано обласну програму «Молодь Вінниччини»

Депутати обласної Ради, постійна комісія з питань молодіжної політики, спорту і туризму (голова Гатауллін І.Ф.), управління у справах сім’ї та молоді Вінницької ОДА (начальник Стоялова О.В.), Студентський Парламент Вінниччини (голова Слободянюк Д.М.) спільно напрацювали Обласну цільову соціальну програму «Молодь Вінниччини» на 2013-2015 роки.

Метою Програми є розширення можливостей розвитку потенціалу молоді як значної частини людського ресурсу Вінниччини для її активної участі у всіх сферах життя області.
Аргументуючи актуальність програми, фахівці зазначають, що кожний третій житель області – це молода людина віком від 14 до 35 років. На Вінниччині мешкає 491 652 молодих людини, що становить 30% від загальної кількості населення області (в Україні – 31,9 %). У сільській місцевості проживає 45% молодих людей (у структурі населення області 50,4% сільських мешканців). Співвідношення чоловіків та жінок за різними віковими групами молоді коливається від 49 до 52 відсотків.
Разом з тим, молодь залишається однією з найбільш соціально вразливих груп населення області. На цю категорію припадає найбільша кількість ризиків. Через зростання нарко- та алкозалежності, тютюнопаління у значної частини молодих людей погіршується стан здоров’я. Зберігається тенденція до поширення соціально небезпечних хвороб у молодіжному середовищі.
За словами голови постійної комісії з питань молодіжної політики, спорту і туризму обласної Ради Ірека Гатаулліна, нова програма дозволить підвищити рівень реалізації молодіжної політики як на обласному, так і на загальнодержавному рівнях.
– Це допоможе наблизити її до запитів і потреб молоді, а також покращити ефективність використання матеріальних та людських ресурсів у цій галузі. Ми також зможемо удосконалити методи, способи та механізми взаємодії органів виконавчої влади, місцевого самоврядування з молодіжними громадськими організаціями, – зауважив І.Гатауллін.
Обласну цільову соціальну програму «Молодь Вінниччини» на 2013-2015 роки депутати розглянуть на черговій сесії, що відбудеться 19 лютого.

 

Повернутись Створено: 24 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 971

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація