Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Молодіжні ініціативи Роздрукувати

Сергій Татусяк допоможе студентам полетіти в Малайзію

14 липня голова обласної Ради Сергій Татусяк зустрівся з представниками команди «Бізнес-імпульс» Вінницького національного технічного університету, яка займається розробкою та реалізацією освітніх програм, направлених на вивчення принципів ринкової економіки, навиків особистого успіху та підприємництва, фінансової грамотності, збереження довкілля тощо.

10 червня цього року «Бізнес-імпульс» став переможцем у Національних змаганнях на найкращі студентські проекти «SIFE-2011», обійшовши представників найпрестижніших вузів з усієї України. Вінницькі студенти вперше вибороли перемогу у даному конкурсі.
Разом з перемогою вихованці «політеху» отримали почесне право представляти Україну на Всесвітньому кубку SIFE, який відбудеться у жовтня цього року в Малайзії. Вінничани змагатимуться з командами із 39-ти країн світу.
Для поїздки у Куала-Лумпур «Бізнес-імпульс» сформував делегацію із 9 осіб. Організація SIFE фінансує поїздку п’ятьох членів команди, четверо мають її оплатити самотужки. Відтак з проханням сприяти фінансуванню даної поїздки громадські активісти звернулися до Сергія Татусяка.
– У Малайзії ми представлятимемо не тільки Вінниччину, а й усю державу. Ми зможемо привернути увагу інвесторів до Вінниччини через наші проекти, знайти кошти під їх реалізацію, – зауважив куратор команди, директор Інституту менеджменту ВНТУ Микола Небава.
Сергій Татусяк підкреслив, що команда може вважати його своїм партнером і розраховувати на допомогу.
– Я зобов’язуюсь вам допомогти у цьому відрядженні. Але чекаю від вас план підготовки поїздки, презентації команди і проектів, тоді розпочнемо працювати предметно, – зауважив голова облради.
Крім того Сергій Пилипович обговорив з командою можливість поширити їхній досвід роботи на решту вишів області. А також запросив представників «Бізнес-імпульсу» взяти участь у напрацюванні обласної стратегії розвитку територіальних громад, до якої наразі приступила обласна Рада.


 

Повернутись Створено: 15 липня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1219

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація