6 серпня, о 14.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) з відеотрансляцією на сайті відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення  

                                                                                                                        

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Молодіжні ініціативи Роздрукувати

Сергій Татусяк допоможе студентам полетіти в Малайзію

14 липня голова обласної Ради Сергій Татусяк зустрівся з представниками команди «Бізнес-імпульс» Вінницького національного технічного університету, яка займається розробкою та реалізацією освітніх програм, направлених на вивчення принципів ринкової економіки, навиків особистого успіху та підприємництва, фінансової грамотності, збереження довкілля тощо.

10 червня цього року «Бізнес-імпульс» став переможцем у Національних змаганнях на найкращі студентські проекти «SIFE-2011», обійшовши представників найпрестижніших вузів з усієї України. Вінницькі студенти вперше вибороли перемогу у даному конкурсі.
Разом з перемогою вихованці «політеху» отримали почесне право представляти Україну на Всесвітньому кубку SIFE, який відбудеться у жовтня цього року в Малайзії. Вінничани змагатимуться з командами із 39-ти країн світу.
Для поїздки у Куала-Лумпур «Бізнес-імпульс» сформував делегацію із 9 осіб. Організація SIFE фінансує поїздку п’ятьох членів команди, четверо мають її оплатити самотужки. Відтак з проханням сприяти фінансуванню даної поїздки громадські активісти звернулися до Сергія Татусяка.
– У Малайзії ми представлятимемо не тільки Вінниччину, а й усю державу. Ми зможемо привернути увагу інвесторів до Вінниччини через наші проекти, знайти кошти під їх реалізацію, – зауважив куратор команди, директор Інституту менеджменту ВНТУ Микола Небава.
Сергій Татусяк підкреслив, що команда може вважати його своїм партнером і розраховувати на допомогу.
– Я зобов’язуюсь вам допомогти у цьому відрядженні. Але чекаю від вас план підготовки поїздки, презентації команди і проектів, тоді розпочнемо працювати предметно, – зауважив голова облради.
Крім того Сергій Пилипович обговорив з командою можливість поширити їхній досвід роботи на решту вишів області. А також запросив представників «Бізнес-імпульсу» взяти участь у напрацюванні обласної стратегії розвитку територіальних громад, до якої наразі приступила обласна Рада.


 

Повернутись Створено: 15 липня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1092

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація