Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Молодіжні ініціативи Роздрукувати

Сергій Татусяк допоможе студентам полетіти в Малайзію

14 липня голова обласної Ради Сергій Татусяк зустрівся з представниками команди «Бізнес-імпульс» Вінницького національного технічного університету, яка займається розробкою та реалізацією освітніх програм, направлених на вивчення принципів ринкової економіки, навиків особистого успіху та підприємництва, фінансової грамотності, збереження довкілля тощо.

10 червня цього року «Бізнес-імпульс» став переможцем у Національних змаганнях на найкращі студентські проекти «SIFE-2011», обійшовши представників найпрестижніших вузів з усієї України. Вінницькі студенти вперше вибороли перемогу у даному конкурсі.
Разом з перемогою вихованці «політеху» отримали почесне право представляти Україну на Всесвітньому кубку SIFE, який відбудеться у жовтня цього року в Малайзії. Вінничани змагатимуться з командами із 39-ти країн світу.
Для поїздки у Куала-Лумпур «Бізнес-імпульс» сформував делегацію із 9 осіб. Організація SIFE фінансує поїздку п’ятьох членів команди, четверо мають її оплатити самотужки. Відтак з проханням сприяти фінансуванню даної поїздки громадські активісти звернулися до Сергія Татусяка.
– У Малайзії ми представлятимемо не тільки Вінниччину, а й усю державу. Ми зможемо привернути увагу інвесторів до Вінниччини через наші проекти, знайти кошти під їх реалізацію, – зауважив куратор команди, директор Інституту менеджменту ВНТУ Микола Небава.
Сергій Татусяк підкреслив, що команда може вважати його своїм партнером і розраховувати на допомогу.
– Я зобов’язуюсь вам допомогти у цьому відрядженні. Але чекаю від вас план підготовки поїздки, презентації команди і проектів, тоді розпочнемо працювати предметно, – зауважив голова облради.
Крім того Сергій Пилипович обговорив з командою можливість поширити їхній досвід роботи на решту вишів області. А також запросив представників «Бізнес-імпульсу» взяти участь у напрацюванні обласної стратегії розвитку територіальних громад, до якої наразі приступила обласна Рада.


 

Повернутись Створено: 15 липня 2011 року, 00:00 Переглядів: 937

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація