24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Молодіжні ініціативи Роздрукувати

Сергій Татусяк допоможе студентам полетіти в Малайзію

14 липня голова обласної Ради Сергій Татусяк зустрівся з представниками команди «Бізнес-імпульс» Вінницького національного технічного університету, яка займається розробкою та реалізацією освітніх програм, направлених на вивчення принципів ринкової економіки, навиків особистого успіху та підприємництва, фінансової грамотності, збереження довкілля тощо.

10 червня цього року «Бізнес-імпульс» став переможцем у Національних змаганнях на найкращі студентські проекти «SIFE-2011», обійшовши представників найпрестижніших вузів з усієї України. Вінницькі студенти вперше вибороли перемогу у даному конкурсі.
Разом з перемогою вихованці «політеху» отримали почесне право представляти Україну на Всесвітньому кубку SIFE, який відбудеться у жовтня цього року в Малайзії. Вінничани змагатимуться з командами із 39-ти країн світу.
Для поїздки у Куала-Лумпур «Бізнес-імпульс» сформував делегацію із 9 осіб. Організація SIFE фінансує поїздку п’ятьох членів команди, четверо мають її оплатити самотужки. Відтак з проханням сприяти фінансуванню даної поїздки громадські активісти звернулися до Сергія Татусяка.
– У Малайзії ми представлятимемо не тільки Вінниччину, а й усю державу. Ми зможемо привернути увагу інвесторів до Вінниччини через наші проекти, знайти кошти під їх реалізацію, – зауважив куратор команди, директор Інституту менеджменту ВНТУ Микола Небава.
Сергій Татусяк підкреслив, що команда може вважати його своїм партнером і розраховувати на допомогу.
– Я зобов’язуюсь вам допомогти у цьому відрядженні. Але чекаю від вас план підготовки поїздки, презентації команди і проектів, тоді розпочнемо працювати предметно, – зауважив голова облради.
Крім того Сергій Пилипович обговорив з командою можливість поширити їхній досвід роботи на решту вишів області. А також запросив представників «Бізнес-імпульсу» взяти участь у напрацюванні обласної стратегії розвитку територіальних громад, до якої наразі приступила обласна Рада.


 

Повернутись Створено: 15 липня 2011 року, 00:00 Переглядів: 971

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація