Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Молодіжні ініціативи Роздрукувати

Фото без опису

Студенти можуть використати літні канікули для громадської роботи

Голова обласної Ради Сергій Татусяк завершив серію зустрічей із представниками студентського самоврядування п’яти державних вишів Вінниччини: аграрного, технічного, педагогічного, медичного та торгово-економічного. Зустріч зі студентами останнього відбулася 7 травня.

Насамперед Сергій Татусяк закликав співрозмовників долучитися до формування робочих груп студентів-земляків, тобто вихідців з однієї територіальної громади. Ці групи працюватимуть над стратегією розвитку свого населеного пункту. На сьогодні у райони зроблено запит щодо списку студентів, які навчаються у вінницьких вишах.
– Цей формат запропонували самі студенти, тому, я думаю, він для вас прийнятний і буде ефективний для нашої спільної роботи, – зауважив С.Татусяк.
Він також запропонував студентам торгово-економічного інституту використати літні канікули для громадської роботи. А саме: взяти участь у написанні грантових проектів як індивідуально, так і у складі існуючих молодіжних громадських організацій.
– Проекти – це для вас професійна школа. Після участі у них вас візьмуть в будь-яку комерційну структуру, адже таким чином ви підсилюєте свою спеціалізацію, – зазначив голова облради.


Повернутись Створено: 7 травня 2012 року, 00:00

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація