Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Молодіжні ініціативи Роздрукувати

Студенти можуть використати літні канікули для громадської роботи

Голова обласної Ради Сергій Татусяк завершив серію зустрічей із представниками студентського самоврядування п’яти державних вишів Вінниччини: аграрного, технічного, педагогічного, медичного та торгово-економічного. Зустріч зі студентами останнього відбулася 7 травня.

Насамперед Сергій Татусяк закликав співрозмовників долучитися до формування робочих груп студентів-земляків, тобто вихідців з однієї територіальної громади. Ці групи працюватимуть над стратегією розвитку свого населеного пункту. На сьогодні у райони зроблено запит щодо списку студентів, які навчаються у вінницьких вишах.
– Цей формат запропонували самі студенти, тому, я думаю, він для вас прийнятний і буде ефективний для нашої спільної роботи, – зауважив С.Татусяк.
Він також запропонував студентам торгово-економічного інституту використати літні канікули для громадської роботи. А саме: взяти участь у написанні грантових проектів як індивідуально, так і у складі існуючих молодіжних громадських організацій.
– Проекти – це для вас професійна школа. Після участі у них вас візьмуть в будь-яку комерційну структуру, адже таким чином ви підсилюєте свою спеціалізацію, – зазначив голова облради.


Повернутись Створено: 7 травня 2012 року, 00:00 Переглядів: 955

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація