Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

“Морські котики” вручили подяку голові обласної Ради Сергію Свитку за підтримку їхньої частини Роздрукувати

24 лютого голова обласної Ради Сергій Свитко провів зустріч із українськими військовослужбовцями - представниками спецпідрозділу Військово-Морських Сил Збройних Сил України, яких ще називають “морські котики”.

Участь у зустрічі також взяли начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад області Василь Федоришин, депутат Очаківської міської ради Микола Черниш і військовослужбовці, яких регулярно підтримує керівництво обласної Ради та підприємці області.

Під час зустрічі обговорено військово-політичну ситуацію на сході країни у зоні бойових дій, виявлено проблеми і потреби бійців, які потребують матеріально-технічного забезпечення. Зокрема, “морські котики” потребують: наплічники, техніку для пересування, військове оснащення.

Зі свого боку керівництво підрозділу і бійці висловили вдячність голові обласної Ради Сергію Свитку за фінансову і організаційну підтримку їхньої частини. Так, Сергія Свитку було вручено подяку від командування і особового складу, а також шеврони підрозділу, світлини міста Очаків та морську тільняшку.

Раніше повідомлялося, що керівництво обласної Ради неодноразово підтримувало українських військовослужбовців, зокрема, бійцям частини було надіслано бронежилети, а трудовим колективом виконавчого апарату Вінницької обласної Ради перераховано свій одноденний заробіток на матеріально-технічне забезпечення “морських котиків”.

Повернутись Створено: 24 лютого 2015 року, 18:28 Переглядів: 801

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація