Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко провів нараду щодо форми власності Центру медико-соціальної експертизи Роздрукувати

17 липня під головуванням очільника обласної Ради Сергія Свитка відбулась нарада, на якій було обговорено питання щодо форми власності Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи.

У засіданні взяли участь заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, заступник керуючого справами – начальник юридичного відділу Алла Олійник, начальник Управління спільної комунальної власності територіальних громад області Василь Федоришин, директор Департаменту охорони здоров’я та курортів ОДА Тетяна Бабій, головний лікар Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи Ігор Костенко.

Для обговорення питання також було запрошено керівників Головного управління юстиції у Вінницькій області, Реєстраційної служби Головного управління юстиції у Вінницькій області, Реєстраційної служби Вінницького міського управління юстиції у Вінницькій області та Управління МВС України у Вінницькій області.

Розпочинаючи нараду, голова обласної Ради поінформував присутніх про те, що на сьогоднішній день існують проблемні питання, які склалися в зв’язку із так званою зміною форми власності Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи, що потребують негайного вирішення. Він нагадав, що нинішній головний лікар МСЕК Ігор Костенко, призначений 38-ю сесією обласної Ради, не в змозі вирішити цілу низку питань, які накопичилися протягом останнього часу в закладі.

Доповідаючи про ситуацію, у якій зараз доводиться працювати всьому колективу, Ігор Костенко озвучив деякі з них :

Я працюю з 24 червня на посаді головного лікаря, але в процесі роботи з’ясував, що в закладі використовується печатка, на якій зазначено «Вінницька обласна державна адміністрація». Печатку неможливо переробити, бо для її оформлення потрібно, щоб заклад був зареєстрований в Єдиному державному реєстрі; щоб був статут, затверджений сесією обласної Ради, але на сьогоднішній день це не зроблено. Через ці проблеми відсутнє право мого підпису, платіжні доручення не підписуються, тому зростає кредиторська заборгованість. Також ми не можемо закупити бланки довідок про результати огляду МСЕК, яких залишилося на місяць, та закупити пальне для забезпечення виїздів комісії для огляду важкохворих на дому.

Як поінформували доповідачі, сьогодні робота МСЕК продовжується, але колектив вже півроку – із незатвердженим штатним розписом, а фінансові питання заблоковані. Головна проблема в тому, що у вересні минулого року було змінено форму власності Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи із комунальної на державну. Відтак, Реєстраційною службою Головного управління юстиції у Вінницькій області цей заклад було перереєстровано як державну установу, а її керівником, у відповідності з цим реєстром, до цих пір вважається Віктор Власюк.

Нагадаємо, що голова обласної Ради Сергій Свитко неодноразово направляв звернення до всіх правоохоронних органів області, з метою проведення розслідування та притягнення винних до відповідальності за перешкоджання у професійній діяльності призначеному раніше керівнику МСЕК Валентину Фіщуку.

 

Як повідомив на засіданні представник Управління МВС України у Вінницькій області, по цій справі «на сьогоднішній день ведеться досудове розслідування, яке готується до завершення».

Розслідування у цій справі ведеться дуже повільно й неефективно, для відновлення стабільної діяльності закладу помилку про зміну форми його власності потрібно виправляти негайно, а винні у її допущенні мають бути покарані, – зауважив під час наради Сергій Свитко.

Я наполягатиму на тому, щоб всі, хто вчиняв злочини, понесли відповідальність. Я звертатимусь до Президента України, сьогодні ж дам доручення підготувати листи до Генеральної прокуратури України, до Міністерства внутрішніх справ України для розслідування цієї справи, а також звертатимусь за допомогою до громадськості, і якщо ви будете покривати негідників, ви про це будете звітувати, – наголосив голова обласної Ради, звертаючись до представника управління МВС України у Вінницькій області.

За підсумками наради, для перереєстрації щодо зміни форми власності Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи новопризначений головний лікар Ігор Костенко має письмово звернутися до Реєстраційної служби Головного управління юстиції у Вінницькій області.

Також наступного тижня (21 липня) планується повторне засідання щодо питання про форми власності Центру медико-соціальної експертизи. Голова обласної Ради Сергій Свитко наголосив, що до того часу він чекає від керівництва правоохоронних органів остаточних висновків про розгляд всіх його звернень у цій справі.

Повернутись Створено: 17 липня 2015 року, 18:16 Переглядів: 1412

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація