18 грудня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Мурованокуриловецька сортувальна лінія збільшить експлуатацію полігону до 30 років Роздрукувати

Після завершення виїзної наради з питань поводження з твердими побутовими відходами та екологічної безпеки заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та всі учасники наради оглянули полігон для захоронення твердих побутових відходів і взяли участь у відкритті сортувальної лінії твердих побутових відходів в смт Муровані Курилівці.

Мурованокуриловецька сортувальна лінія дозволить збирати, сортувати та переробляти 15-20 тонн твердих побутових відходів на добу.  Побутові відходи будуть сортуватись  на п‘ять фракцій: поліетилен, метал, папір, скло та органічні рештки. Робота сортувальної лінії дозволить збільшити експлуатацію полігону з 16 до 30 років. Створено 12 робочих місць.

Сортувальна лінія забезпечуватиме утримання в екологічно чистому стані 88 тис. га землі та 60 населених пунктів району з поступовим обслуговування територій сусідніх районів.

Роботи по будівництву та оснащенню сортувальної станції виконувались у співфінансуванні облдержадміністрацією (4 млн. 270 тис. грн.) та Мурованокуриловецькою селищною радою (12,5 тис. грн).

Право перерізати символічну стрічку надали голові облдержадміністрації Валерію Коровію, заступнику голови обласної Ради Ігорю Хмілю та виконавцю робіт з виготовлення обладнання для сортувальної станції, голові правління ПрАТ «Барський машинобудівний завод» Іллі Луку.

Працівники сміттєсортувальної станції продемонстрували як працюватиме сортувальна лінія.

Повернутись Створено: 9 серпня 2017 року, 09:51 Переглядів: 244

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація