Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Мурованокуриловецька сортувальна лінія збільшить експлуатацію полігону до 30 років Роздрукувати

Після завершення виїзної наради з питань поводження з твердими побутовими відходами та екологічної безпеки заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та всі учасники наради оглянули полігон для захоронення твердих побутових відходів і взяли участь у відкритті сортувальної лінії твердих побутових відходів в смт Муровані Курилівці.

Мурованокуриловецька сортувальна лінія дозволить збирати, сортувати та переробляти 15-20 тонн твердих побутових відходів на добу.  Побутові відходи будуть сортуватись  на п‘ять фракцій: поліетилен, метал, папір, скло та органічні рештки. Робота сортувальної лінії дозволить збільшити експлуатацію полігону з 16 до 30 років. Створено 12 робочих місць.

Сортувальна лінія забезпечуватиме утримання в екологічно чистому стані 88 тис. га землі та 60 населених пунктів району з поступовим обслуговування територій сусідніх районів.

Роботи по будівництву та оснащенню сортувальної станції виконувались у співфінансуванні облдержадміністрацією (4 млн. 270 тис. грн.) та Мурованокуриловецькою селищною радою (12,5 тис. грн).

Право перерізати символічну стрічку надали голові облдержадміністрації Валерію Коровію, заступнику голови обласної Ради Ігорю Хмілю та виконавцю робіт з виготовлення обладнання для сортувальної станції, голові правління ПрАТ «Барський машинобудівний завод» Іллі Луку.

Працівники сміттєсортувальної станції продемонстрували як працюватиме сортувальна лінія.

Повернутись Створено: 9 серпня 2017 року, 12:51 Переглядів: 992

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація