24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Сергій Свитко подарував бойовий прапор із зони АТО нововідкритому «Музею освіти Вінниччини» Роздрукувати

1 жовтня в приміщенні Вінницької академії неперервної освіти відбулося урочисте відкриття «Музею освіти Вінниччини» за участі керівництва області та педагогів нашого краю.

Участь в урочистостях взяли голова обласної Ради Сергій Свитко, голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, заступник голови – директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк та вчительська еліта Вінницької області.

З вітальним словом до присутніх з нагоди відкриття музею звернувся ректор Вінницької академії неперервної освіти Степан Дровозюк. Він відзначив, що експозиція музею укомплектована завдяки спільним зусиллям вчителів з усієї області і міста Вінниці. Привітали працівників закладу із цією подією керівники Вінницької області.

Голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко привітав керівництво і трудовий колектив обласного комунального закладу з Днем працівників освіти та відкриттям музею, побажав здоров’я, добра, успіхів у роботі, Божого благословіння та миру в Україні.

- Дуже символічно, що саме напередодні Дня вчителя відкрито «Музей освіти Вінниччини». Це дуже важливий захід для усієї області, для всіх освітян. Немає сьогодення без минулого, як немає майбутнього без минулого і сьогодення. Ми живемо у дуже складний час. Україна перебуває у стані війни, сьогодні пишеться історія. Тому я хотів подарувати «Музею освіти Вінниччини» атрибути нашого часу - це вже історія, - зазначив Сергій Свитко.

Очільник обласної Ради Сергій Свитко подарував «Музею освіти Вінниччини» бойовий прапор воїнів 34-го батальйону, що пробитий кулями московських окупантів. Прапор з підписами бійців, які вчора були учнями, а сьогодні стали на захист незалежності і територіальної цілісності України, привезли із зони бойових дій на сході країни – брати Козерацькі з міста Козятина. Сергій Свитко також вручив подарунок від “старшого брата” - залишок від мінометного снаряду, як нагадування про сьогоднішні буремні події на сході України. 

В урочистій атмосфері освітяни та науковці області, посадовці від влади передали й інші експонати в подарунок музею. Екскурсію провів доктор історичних наук, професор, викладач Вінницької академії неперервної освіти Олексій Струкевич, який розповів про експонати музею. Усі бажаючі отримали можливість оглянути експозицію у двох залах.

Слід зазначити, що музей створений з ініціативи ректора академії Степана Дровозюка на підставі рішення колегії Департаменту освіти і науки облдержадміністрації. При музеї діє Громадська рада «Музею освіти Вінниччини», затверджена наказом ректора.

В основу концепції музею покладено всебічне і комплексне відтворення історії освіти Вінниччини починаючи з ХVІІ століття до сьогодення. Експозиція ілюструє життя, професійну, творчу діяльність вчителів і учнів, відомих педагогів нашого краю. Серед експонатів музею: тексти нормативно-правових актів, підручники, посібники, зошити, шкільне приладдя, шкільна документація, методичні матеріали, фотографії, творчі роботи вчителів та учнів, шкільна форма тощо. Є експонати, які пов’язані з періодом здобуття незалежності України та Революцією Гідності, активними учасниками яких були вчителі і студенти. 

Повернутись Створено: 1 жовтня 2015 року, 19:03 Переглядів: 1482

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація