9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На 11 тварин збільшилась колеція звірів у Подільському зоопарку Вінниці Роздрукувати

Подільський зоопарк Вінниці поповнився новими жителями – п'ятьма ламами, чотирма карликовими мавпами-ігрунками та двома сурікатами. Тварин зоопарк отримав від Варшавського звіринця в рамках налагодженої співпраці.

Як повідомляє телеканал «ВІТА», в дорозі з Польщі до Вінниці тварини провели півтори доби. Везли нових мешканців вінницького зоопарку на колишньому реанімобілі, щоб не травмувати тварин. В автівці є клімат-контроль, вентиляція, освітлення та відеоспостереження, щоб водій мав змогу бачити поведінку чотирилапих.

Директор Подільського зоопарку Євген Ткачик розповів, що тварини добре перенесли довготривалу поїздку та наразі знаходяться на карантині.

– Ветеринaри слідкують зa їхньою поведінкою, хaрчувaнням та міряють темперaтуру, - розповідає Євген Ткачик. – Ми зробимо все, щоб звірі гaрно aдaптувaлися до нових умов.

Після того, як у тварин пройде адаптаційний період, їх зможуть побачити відвідувачі зоопарку. За словами керівництва, це стане можливим вже у квітні. 

Повернутись Створено: 14 березня 2017 року, 16:26
Оновлено: 14 березня 2017 року, 10:15
Переглядів: 855

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація