Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На 11 тварин збільшилась колеція звірів у Подільському зоопарку Вінниці Роздрукувати

Подільський зоопарк Вінниці поповнився новими жителями – п'ятьма ламами, чотирма карликовими мавпами-ігрунками та двома сурікатами. Тварин зоопарк отримав від Варшавського звіринця в рамках налагодженої співпраці.

Як повідомляє телеканал «ВІТА», в дорозі з Польщі до Вінниці тварини провели півтори доби. Везли нових мешканців вінницького зоопарку на колишньому реанімобілі, щоб не травмувати тварин. В автівці є клімат-контроль, вентиляція, освітлення та відеоспостереження, щоб водій мав змогу бачити поведінку чотирилапих.

Директор Подільського зоопарку Євген Ткачик розповів, що тварини добре перенесли довготривалу поїздку та наразі знаходяться на карантині.

– Ветеринaри слідкують зa їхньою поведінкою, хaрчувaнням та міряють темперaтуру, - розповідає Євген Ткачик. – Ми зробимо все, щоб звірі гaрно aдaптувaлися до нових умов.

Після того, як у тварин пройде адаптаційний період, їх зможуть побачити відвідувачі зоопарку. За словами керівництва, це стане можливим вже у квітні. 

Повернутись Створено: 14 березня 2017 року, 16:26
Оновлено: 14 березня 2017 року, 10:15
Переглядів: 612

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація