Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На 11-ій позачерговій сесії депутати розглянуть чотири питання Роздрукувати

7 жовтня перед початком  11-ї позачергової сесії обласної Ради  відбулось засідання президії. З 30 членів були присутні 19.

На підставі подання голови облдержадміністрації Валерія Коровія, основним питанням, винесеним на засідання позачергової сесії було «Про внесення змін до рішення 3 сесії обласної Ради 7 скликання від 16 грудня 2015 року № 22 «Про обласний бюджет на 2016 рік» ( зі змінами)». Усі присутні члени президії проголосували за включення цього питання до порядку денного.

Під час обговорення голова постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації Олександр Масленніков вніс пропозицію щодо внесення на розгляд сесії питання про передачу зі спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області  у  спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницького району цілісного майнового комплексу Вінницької центральної районної лікарні. Пропозиція була підтримана депутатами.

Також було внесено пропозицію щодо перейменування  Комсомольської сільської ради у Махнівську сільську раду Козятинського району. Члени президії включили це питання до порядку денного.

Голова лічильної комісії обласної Ради Валерій Скрипченко  запропонував також останнім пунктом внести «Різне». Пропозиція також була підтримана.

Чергова сесія розпочнеться  7 жовтня о 10 год в сесійній залі обласної Ради. Пряму трансляцію з пленарного засідання дивіться на головній сторінці офіційного сайту обласної Ради.

Повернутись Створено: 7 жовтня 2016 року, 09:55 Переглядів: 888

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація