Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На 11-ій позачерговій сесії депутати розглянуть чотири питання Роздрукувати

7 жовтня перед початком  11-ї позачергової сесії обласної Ради  відбулось засідання президії. З 30 членів були присутні 19.

На підставі подання голови облдержадміністрації Валерія Коровія, основним питанням, винесеним на засідання позачергової сесії було «Про внесення змін до рішення 3 сесії обласної Ради 7 скликання від 16 грудня 2015 року № 22 «Про обласний бюджет на 2016 рік» ( зі змінами)». Усі присутні члени президії проголосували за включення цього питання до порядку денного.

Під час обговорення голова постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації Олександр Масленніков вніс пропозицію щодо внесення на розгляд сесії питання про передачу зі спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області  у  спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницького району цілісного майнового комплексу Вінницької центральної районної лікарні. Пропозиція була підтримана депутатами.

Також було внесено пропозицію щодо перейменування  Комсомольської сільської ради у Махнівську сільську раду Козятинського району. Члени президії включили це питання до порядку денного.

Голова лічильної комісії обласної Ради Валерій Скрипченко  запропонував також останнім пунктом внести «Різне». Пропозиція також була підтримана.

Чергова сесія розпочнеться  7 жовтня о 10 год в сесійній залі обласної Ради. Пряму трансляцію з пленарного засідання дивіться на головній сторінці офіційного сайту обласної Ради.

Повернутись Створено: 7 жовтня 2016 року, 09:55 Переглядів: 790

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація