11 грудня о 14.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення. 12 грудня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм. 12 грудня о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації  

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

На 130 засіданні постійної комісії  з питань бюджету, фінансів та обласних програм депутати ухвалили низку важливих питань Роздрукувати

Під головуванням Геннадія Мазура відбулось урочисте засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм. За 4 роки діяльності комісія провела 130 засідань, розглянула 1314 питань, з яких внесено на сесію обласної Ради 496 питань.

Участь у засіданні взяли голова обласної Ради Анатолій Олійник, заступник керівника виконавчого апарату Інна Кухарчук, керуюча справами Тетяна Яременко, заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олена Житанська, генеральний директор КП «Вінницяоблтеплоенерго» Валерій Довбанюк, депутати обласної Ради Андрій Вигонюк та Людмила Щербаківська, представники КП «Вінницяоблводоканал», директор КНП «Вінницький обласний спеціалізований клінічний диспансер радіаційного захисту населення Вінницької обласної Ради» Василь Даценко, т.в.о директора КЗ «Вінницька обласна дитячо-юнацька спортивна школа стрільби» Леонід Іванов, голова громадської організації «Футбольний клуб «Нива-Вінниця» Вадим Кудіяров, голова Координаційної ради чорнобильських організацій Вінниччини Петро Осадчук, а також представники Управління спільної комунальної власності територіальних громад області, комунальних установ, громадських організацій.

Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у центральних областях Валерій Ольховий поінформував присутніх щодо реального стану справ у закладах соціального захисту області. Зокрема, щодо великої кількості порушень прав дітей на освіту та неналежні умови їхнього перебування у цих закладах.

Голова постійної комісії Геннадій Мазур наголосив на необхідності проведення перевірки підконтрольних закладів щодо використання бюджетних коштів на поточні та капітальні видатки, зокрема, на харчування дітей в інтернатних та санаторних закладах. Також до діяльності цих закладів, оцінки діяльності та призначення керівників буде приділено максимально уваги 2020 року.

Членами комісії одноголосно підтримано проєкт рішення «Про план роботи обласної Ради 7 скликання на 2020 рік» із доповненнями, що враховує усі пропозиції районів та міст області. Відтак, попередньо заплановано тематику проведення Координаційних рад при голові обласної Ради та план роботи постійних комісій.

З метою контролю за ефективним використанням бюджетних коштів комунальними підприємствами та закладами області заслухано інформацію щодо фінансово-господарської діяльності та результатів роботи комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву». До відома членів комісії Володимир Бабошин надав інформацію щодо стану виконання заходів обласних програм, де Фонд є фактичним їхнім виконавцем.

Віктор Вікалюк поінформував про діяльність Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування щодо співпраці з органами місцевого самоврядування області всіх рівнів та грантової діяльності.

За участі запрошених було обговорено та підтримано два проєкти рішення «Про внесення змін та доповнень до обласної Програми «Майбутнє Вінниччини в збереженні здоров’я громадян» на 2016-2020 роки» та «Про внесення змін до обласної Програми «Боротьба з онкологічними захворюваннями на період 2017-2021 роки».

Під час обговорення на засіданні постійної комісії також розглянули можливість фінансової підтримки футбольного клубу «Нива-Вінниця» та потенційної співпраці з Вінницькою ОТГ. З протоколом та висновками  комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради.

 

Повернутись Створено: 3 грудня 2019 року, 16:00 Переглядів: 326

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація