Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

На 16 відсотків знижено загальний рівень злочинності в області Роздрукувати

2 листопада відбулась зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Головного Управління Національної поліції України у Вінницькій області. Перед присутніми на зібранні виступив заступник начальника Головного управління – начальник кримінальної поліції Національної поліції України у Вінницькій області Сергій Чуба.

– Зазначені зустрічі проводяться відповідно до вимог статті 88 Закону України «Про національну поліцію» і графіку відкритих зустрічей керівництва ГУНП у Вінницькій області із депутатським корпусом обласної Ради. Вони ініційовані постійною комісією обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності, – повідомив заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, відкриваючи засідання.

– З початку року підрозділами поліції забезпечено реагування на понад 135 тисяч заяв та повідомлень громадян, – повідомив заступник начальника Головного управління – начальник кримінальної поліції Національної поліції України у Вінницькій області Сергій Чуба. – До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено інформацію про 12 тисяч кримінальних правопорушень. Проводяться слідчо-оперативні заходи на встановлення причетних осіб до розбійних нападів, з 239 грабежів повідомлено про підозру 155 особам. Наразі зареєстровано 5 963 крадіжки, в тому числі 471 з квартир. Також зареєстровано 957 шахрайств, із яких про підозру повідомлено з 266 проваджень. Ефективніше ніж у минулому році поліція працює зі встановлення осіб, які скоїли розбійні напади, їх розкриття сягає майже 61 відсоток. В області також проведено оперативно-профілактичні заходи під умовними назвами «Мігрант», «Маяк» та «Зброя-вибухівка».

Депутати обласної Ради Михайло Кременюк, Владислав Рой, Олександр Крученюк, Людмила Станіславенко, Геннадій Мазур долучились до обговорення ситуації в області та озвучили низку питань щодо рейдерського захоплення земель, розповсюдження наркотичних речовин в навчальних закладах, розкриття збройних нападів та пограбувань.

Чергова зустріч депутатського складу з представником керівного складу ГУНП у Вінницькій області – заступником начальника Головного управління Русланом Морозом запланована на 28 грудня нинішнього року.

Повернутись Створено: 2 листопада 2017 року, 15:27 Переглядів: 840

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація