Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На 16 відсотків знижено загальний рівень злочинності в області Роздрукувати

2 листопада відбулась зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Головного Управління Національної поліції України у Вінницькій області. Перед присутніми на зібранні виступив заступник начальника Головного управління – начальник кримінальної поліції Національної поліції України у Вінницькій області Сергій Чуба.

– Зазначені зустрічі проводяться відповідно до вимог статті 88 Закону України «Про національну поліцію» і графіку відкритих зустрічей керівництва ГУНП у Вінницькій області із депутатським корпусом обласної Ради. Вони ініційовані постійною комісією обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності, – повідомив заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, відкриваючи засідання.

– З початку року підрозділами поліції забезпечено реагування на понад 135 тисяч заяв та повідомлень громадян, – повідомив заступник начальника Головного управління – начальник кримінальної поліції Національної поліції України у Вінницькій області Сергій Чуба. – До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено інформацію про 12 тисяч кримінальних правопорушень. Проводяться слідчо-оперативні заходи на встановлення причетних осіб до розбійних нападів, з 239 грабежів повідомлено про підозру 155 особам. Наразі зареєстровано 5 963 крадіжки, в тому числі 471 з квартир. Також зареєстровано 957 шахрайств, із яких про підозру повідомлено з 266 проваджень. Ефективніше ніж у минулому році поліція працює зі встановлення осіб, які скоїли розбійні напади, їх розкриття сягає майже 61 відсоток. В області також проведено оперативно-профілактичні заходи під умовними назвами «Мігрант», «Маяк» та «Зброя-вибухівка».

Депутати обласної Ради Михайло Кременюк, Владислав Рой, Олександр Крученюк, Людмила Станіславенко, Геннадій Мазур долучились до обговорення ситуації в області та озвучили низку питань щодо рейдерського захоплення земель, розповсюдження наркотичних речовин в навчальних закладах, розкриття збройних нападів та пограбувань.

Чергова зустріч депутатського складу з представником керівного складу ГУНП у Вінницькій області – заступником начальника Головного управління Русланом Морозом запланована на 28 грудня нинішнього року.

Повернутись Створено: 2 листопада 2017 року, 15:27 Переглядів: 795

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація