Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На 30-й позачерговій сесії обласної Ради розглянуто 9 питань порядку денного Роздрукувати

30 грудня відбулось пленарне засідання 30-ї позачергової сесії Вінницької обласної Ради 6 скликання, на якому депутатами обласної Ради було розглянуто 9 питань порядку денного.

Участь у засіданні сесії взяли голова Вінницької облдержадміністрації Анатолій Олійник, керівники структурних підрозділів ОДА, посадові особи обласної Ради, представники громадсько-політичних організацій і ЗМІ. На початку засідання голова обласної Ради запропонував присутнім вшанувати хвилиною мовчання українців, які загинули у зоні проведення бойових дій на сході України.

Голова обласної Ради Сергій Свитко вручив грамоту і нагороду Верховної Ради України члену товариства “Просвіта”, кандидату юридичних наук, проректору Донецького національного університету Миколі Удоду - за вагомий особистий внесок у сприяння становлення та зміцнення України як демократичної правової держави.

Заступник голови Вінницької обласної виборчої комісії Олександр Рекало оголосив на засіданні сесії рішення комісії про проведення проміжних виборів до Вінницької обласної Ради по одномандатних мажоритарних виборчих округах Вінницької області (№3, 21, 40, 61, 64), у зв’язку з достроковим припиненням повноважень депутатів обласної Ради, які обрані народними депутатами України. Проміжні вибори призначені на 22 лютого 2014 року. Крім того, було оголошено про реєстрацію депутатом обласної Ради Дмитра Рихліцького, який обраний депутатом за списком політичної партії “Фронт змін”. Голова обласної Ради вручив Дмитру Рихліцькому депутатське посвідчення і привітав його із цією подією. 

В ході пленарного засідання сесії депутати обласної Ради розглянули і підтримали такі питання порядку денного: про призначення грантів навчальним закладам  обласною Радою та облдержадміністрацією; про внесення змін до Порядку забезпечення харчуванням за рахунок коштів обласного бюджету учасників спортивних заходів обласного рівня, затвердженого рішенням 24 сесії обласної Ради 6 скликання від 17 квітня 2014 року № 693.

Питання про надання підприємствам і товариствам (,,Будімідж”, ,,Бут-Т”, ,,Літинський цегельний завод”)  гірничих відводів на промислову розробку, відповідно Махаринецького родовища суглинків, Кожухівського родовища цегельної сировини, Соснівського-3 родовища суглинків; про припинення шляхом приєднання Вінницького обласного комунального підприємства „Учбово-курсовий комбінат" до комунального професійно-технічного навчального закладу „Вінницький навчально-курсовий комбінат житлово-комунального господарства", були розглянути депутатами і проголосовані шляхом поіменного голосування.

Депутати також задовільнили заяву про звільнення за власним бажанням, у зв’язку із виходом на пенсію керівника Вінницького обласного комунального підприємства „Учбово- курсовий комбінат” Марини Намисловської. Натомість не набрало необхідної кількості голосів депутатів обласної Ради питання про припинення шляхом приєднання обласної комунальної установи „Вінницька інноваційно-інвестиційна компанія” до комунальної організації  „Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву” .

На сесії розглядалось також питання про затвердження розпоряджень голови обласної Ради про звільнення і призначення керівників комунальних закладів, про переукладення контрактів із керівниками закладів і установ, тощо. Зазначене питання було попередньо обговорено з громадськістю і погоджено на засіданні президії обласної Ради. Однак, під час голосування у деяких депутатів виявилися розбіжності щодо цього. Так, при затвердженні розпорядження голови обласної Ради про призначення керівником Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи Валентина Фіщука проголосували всього 34  депутати обласної Ради, проти голосували 6, утримались 13, не голосували – 18. В результаті рішення не було ухвалено. Зокрема, депутати обласної Ради – Володимир Житник та Валерій Коровій запропонували взагалі зняти з розгляду 30-ї позачергової сесії обласної Ради питання про затвердження розпоряджень голови обласної Ради про звільнення і призначення керівників комунальних закладів охорони здоров’я, і створити робочу групу для остаточного доопрацювання цього питання та внесення його на розгляд чергової сесії обласної Ради.

Варто зазначити, що в перелік розпоряджень цього проекту рішення, за попередньою домовленістю керівництва обласної Ради, керівників депутатських фракцій і груп та  громадськості  області, не були включені ті розпорядження, щодо яких тривають судові справи. Проте і цього разу депутати не знайшли консолідованого рішення із зазначеного питання.   

Також на засіданні сесії в питанні порядку денного “Різне”,  виступили представники громадськості області, які закликали депутатів обласної Ради врахувати попередні помилки і працювати в інтересах територіальної громади області. Наприкінці засідання сесії голова обласної Ради Сергій Свитко привітав депутатів обласної Ради і присутніх на засіданні громадян з прийдешніми святами – Новим Роком та Різдвом Христовим, побажав миру на українській землі, Божого благословення, здоров’я, добра і достатку, кращого життя для мешканці Вінницької області і усієї України.  

 

Повернутись Створено: 30 грудня 2014 року, 18:36 Переглядів: 1043

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація