Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

  • Прийнято новий Регламент обласної Ради 8 скликання

    На першій сесії обласної Ради 8 скликання депутати розглянули та затвердили новий Регламент обласної Ради. Пропозицію щодо нової редакції вніс депутат Володимир Кістіон. Перед присутніми виступив депутат Владислав Скальський. – Новий регламент збільшує частоту проведення сесій – депутатам доведеться працювати більше. Підвищується які ....

На 45 сесії облради 44 депутати розглянуть 37 питань порядку денного Роздрукувати

Депутати обласної Ради сьогодні, 24 вересня, востаннє цього скликання зібралися на чергову 45 сесію обласної Ради. За результатами реєстрації на засідання прийшли 44 депутати з 84 загального складу Ради.

Чергова сесія скликана з урахуванням рекомендацій постанови Кабінету Міністрів України «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами). Тому голова обласної Ради Анатолій Олійник звернувся до депутатів обласної Ради та всіх учасників засідання з вимогою дотримуватись встановлених правил і норм щодо карантину, фізичної дистанції між учасниками засідання та використовувати відповідні засоби індивідуального захисту.

– Враховуючи вимоги Постанови Кабінету Міністрів України, а також можливості приміщення обласної Ради для розміщення депутатів, з дотриманням дистанції між місцями для сидіння депутатів, в сесійній залі відведено 53 робочих місця з планшетами для голосування депутатів за допомогою системи «Рада» та 31 робоче місце за столами для голосування депутатів рукою, – зазначив головуючий на сесії Анатолій Олійник. – Також сьогодні відбулось засідання лічильної комісії з питання організації реєстрації депутатів обласної Ради та підрахунку голосів.

На початку засідання депутати вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил.  

Голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Сергій Борзов вручили відзнаки «За заслуги перед Вінниччиною» директору ПрАТ «Зернопродукт МХП» Володимиру Онуці. Грамоти Верховної Ради України отримали член громадської організації «Вінницька міськрайонна «Асоціація жертв Чорнобиля», учасник АТО Руслан Маркітан, член Вінницької міськрайонної організації «Асоціація жертв Чорнобиля», учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС Анатолій Перевезій та директор КЗ «Вінницька обласна дитячо-юнацька спортивна школа стрільби» Віктор Щерба.

Анатолій Олійник поінформував присутніх про кадрові зміни, які відбулись в області. Зокрема, на посаду першого заступника голови Вінницької облдержадміністрації призначена Наталя Заболотна, на посаду заступника голови Вінницької облдержадміністрації – Сергій Здітовецький, на посаду директора Департаменту охорони здоров’я та реабілітації облдержадміністрації – Ольга Задорожна та на посаду начальника управління містобудування та архітектури облдержадміністрації – Олександр Рекута.

За регламентом обласної Ради 7 скликання голова обласної Ради зачитав інформацію про роботу Ради в міжсесійний період.

На чергову сорок п’яту сесію обласної Ради запрошені також були голова обласної державної адміністрації та його заступники, керівники окремих обласних управлінь, відомств, структурних підрозділів обласної державної адміністрації – доповідачі з питань порядку денного сесії.

У роботі сесії взяли участь також заступник начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Олег Кашперук та представник прокурори Вінницької області.

До секретаріату обрали від ВО «Батьківщина» Олега Коров’ячука, від Радикальної Партії Олега Ляшка Жанну Дмитренко, від Аграрної партії України – Василя Мордванюка. Відповідно до карантинних норм два депутати працюють за столом секретаріату, один – на своєму робочому місці.

Під час засідання Анатолій Олійник озвучив заяви депутатів обласної Ради Олександра Крученюка щодо його виходу з фракції Блоку Петра Порошенка «Солідарність» у Вінницькій обласній Раді та складання повноважень керівника цієї фракції, а також Сергія Кривешка про його вихід з фракції Вінницької територіальної організації Радикальної Партії Олега Ляшка в обласній Раді.

Перед засіданням президії обласної Ради для роботи депутатів було підготовлено 41 питання. Під час проведення президії депутати внесли деякі зміни та корективи і таким чином на 45 черговій сесії обласної Ради запропоновано розглянути 34 питання. Однак, після обговорення проєкту порядку денного свої пропозиції й доповнення внесли Владислав Рой, Микола Віннічук, Геннадій Мазур та Людмила Станіславенко. Тож, на сьогоднішньому засіданні депутати розглянуть 37 питань порядку денного.

Нагадуємо, що робота сесії транслюється на офіційному вебсайті обласної Ради в режимі онлайн https://vinrada.gov.ua/onlajn-translyaciya.htm

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 24 вересня 2020 року, 11:27 Переглядів: 702

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація