Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

На 54 сесії Вінницької обласної Ради депутати розглянули 54 питання Роздрукувати

28 червня Вячеслав Соколовий провів чергову 54 сесію Вінницької обласної Ради. На початку сесійного засідання депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх, хто загинув у війні з російським агресором.

Голова обласної Ради привітав депутатів з Днем Конституції.

– Війна змінила все і всіх. І День Конституції, і саму Конституцію України ми почали сприймати по-іншому. Для кожного вона набуває якогось особистісного змісту. Раніше, зазвичай, говорячи про Конституцію України, ми частіше згадували про права, які вона дає кожному громадянину нашої держави, – сказав Вячеслав Соколовий. – Нині прийшов час на перше місце ставити наші обов’язки перед Україною. Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, шанування її державних символів є обов'язком громадян України, – про це йдеться у статті 65 нашої Конституції. Цього сьогодні потребує наша країна! Пам’ятаючи про це, переможемо ворога! Так має бути!

Першим питанням порядку денного депутати заслухали інформацію начальника ГУ НП у Вінницькій області Юрія Пархоменка про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території області.

Депутати ухвалили звернення до Кабінету Міністрів України щодо необхідності запровадження на рівні держави компенсаційних механізмів, надання можливих пільг населенню, бізнесу та підприємствам критичної інфраструктури для сталого проходження опалювального періоду 2024-2025 років в умовах воєнного стану.

На пленарному засіданні депутати внесли низку змін до рішень попередніх сесій та обласних програм, зокрема до:

- Програми розвитку місцевого самоврядування у Вінницькій області «БЕЗПЕЧНІ СТІЙКІ ГРОМАДИ» на 2018-2025 роки»;

-  рішення «Про складання, затвердження та контроль за виконанням фінансових планів комунальних підприємств та комунальних некомерційних підприємств закладів охорони здоров’я»;

- Правил надання комунальною організацією «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» пільгових довгострокових кредитів позичальникам;

- Положення про постійні комісії обласної Ради 8 скликання.

- Статутів комунальних закладів соціального та освітнього спрямування.

Депутати визначили номінантів на нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною».

Голова постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення та ветеранів Ігор Грубеляс прозвітував про роботу комісії. 

На сесії депутати ухвалили рішення про підтримку сил оборони, зокрема щодо передачі матеріальних цінностей з регіонального матеріального резерву, забезпечення заходів з територіальної оборони та надання допомоги Збройним Силам України.

Була заслухана інформація про хід виконання обласних програм у 2023 році та І кварталі 2024 року:

– Обласної програми розвитку інформаційних та інноваційних технологій в закладах освіти області на 2021-2025 роки;

– Регіональної програми підготовки кваліфікованих робітників на 2021-2027 роки;

– Обласної програми підтримки сім’ї, запобігання домашньому насильству, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків, попередження торгівлі людьми на період до 2026 року.

Депутати достроково припинили повноваження депутатів Вінницької обласної Ради 8 скликання Олександра Підгорняка та Олени Мілієнко у зв’язку з поданими заявами. 

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий та заступник начальника обласної військової адміністрації Сергій Здітовецький вручили Грамоту Верховної Ради України ліквідатору наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС Івану Качулі. Почесною Грамотою обласної Ради нагородили депутатів обласної Ради, а нині військовослужбовців Ярослава Чернегу та Сергія Якубовського. Заступник командира 14 бригади «Червона Калина» полковник Роман Колесник вручив Почесний знак «За співпрацю» генеральному директору КП «Віноблагроліс» Анатолію Іванцю.

Загалом на черговій 54 сесії Вінницької обласної Ради було розглянуто та ухвалено рішення з 54 питань порядку денного.

Повернутись Створено: 28 червня 2024 року, 12:01

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація