Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На 81 засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм розглянули 15 питань Роздрукувати

24 квітня відбулося 81 засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм, на якому було розглянуто 15 питань порядку денного.

Участь взяли заступник начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад області з правових питань Іван Бойко,  директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Світлана Василюк, начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи та експлуатації фондів Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації Валерій Індик, начальник обласного комунального підприємства «Автобаза обласної Ради» Андрій Сірак.

Серед питань порядку денного було розглянуто проект рішення  «Про внесення змін та доповнень до Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2016-2020 роки «Безпечна Вінниччина – взаємна відповідальність влади та громад», що передбачає будівництво Алеї Слави на базі військової частини  загиблих учасників антитерористичної операції.

Світлана Василюк поінформувала присутніх про внесення змін до порядку присвоєння  відзнак обласного рівня. Зокрема, цьогоріч запропоновано збільшити розмір премій до 1000 гривень для переможців 33 номінацій конкурсу «Людина року», серед яких – «Нова генерація року», «Герой року», «Меценат року», «Захисник України року», «Благодійник року».

Депутати також обговорили серед питання щодо акцій Приватного акціонерного товариства «Вінницяфармація». Зокрема, головою постійної комісії Геннадієм Мазуром та членами комісії підтримано рішення щодо необхідності продажу акцій у відповідності до чинного законодавства.

 

 

Повернутись Створено: 24 квітня 2018 року, 17:19 Переглядів: 620

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація