21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На базі Вінницької обласної організації ФСТ «Динамо» України відкрили оновлений стрілецький тир Роздрукувати

14 липня на спортивній базі Вінницької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України після реконструкції та капітального ремонту відкрили стрілецький тир. У відкритті святкового заходу взяли участь перший заступник голови обласної ради Людмила Щербаківська, голова облдержадміністрації Ваалерій Коровій, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, радник Міністра Внутрішніх справ України Віктор Корж, начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Сергій Чернявський, голова комітету по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський та голова відділення Національного олімпійського комітету України у Вінницькій області Павло Хникін.

Присутні на заході вшанували хвилиною мовчання пам’ять майстра спорту України з веслування на байдарках і каное, багаторазового чемпіона України Ігоря Присяжнюка, який загинув при виконанні службових обов’язків в зоні АТО в Луганській області 7 серпня 2014 року.

Згодом голова ОДА Валерій Коровій та перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська нагородили Подяками облдержадміністрації та обласної Ради керівника підприємства „Дельфи” Олега Гордійчука,  директора ТОВ «Віндор» Олександра Токара,  завідуючого стрілецьким тиром спортивних споруд м. Вінниці Вінницької обласної організації ФСТ "Динамо" України Дмитра Єндовицького. Крім того, відзнаками МВС України нагородили начальника поліції охорони у Вінницькій області Сергія Голодюка, начальника Вінницького вищого професійного училища департаменту поліції охорони України Олександра Залізняка;  відзнаками Національної гвардії України полковника Василя Чумака, інструктора фізичного виховання та спорту в/ч 3008 Національної гвардії України Олександра Гладкого; заохочувальною відзнакою Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України «За заслуги» голову ОДА Валерія Коровія; заохочувальною відзнакою Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України «Почесний динамівець» тренера-викладача зі стрільби кульової Вінницької обласної організації ФСТ «Динамо» України Дениса Мустафаєва.

Право перерізати стрічку та офіційно відкрити функціонування стрілецького тиру отримали перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, міністр молоді та спорту України Ігор Жданов та радник Міністра Внутрішніх справ України Віктор Корж.

Реконструйований стрілецький тир стане основою «Клубу військово-патріотичного виховання Вінниччини», який буде створений на базі спортивних споруд м. Вінниці облорганізації «Динамо». Складовими «Клубу» будуть також спортивна зала з борцівським килимом та тренажерами, смуга перешкод, відкриті спортивні майданчики, медико-відновлювальний комплекс.

Створення «Клубу» дасть можливість забезпечити не лише підвищення рівня фізичної та бойової підготовки, вивчення матеріально-технічної частини вогнепальної зброї, а також виконання Указу Президента України «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки».

 

Повернутись Створено: 14 липня 2016 року, 14:50 Переглядів: 1803

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація