Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На базі Вінницької обласної спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з веслування ім. Ю. Рябчинської відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках та каное Роздрукувати

20 травня Вінниччина зустрічала учасників чемпіонату України з веслування на байдарках та каное в марафоні, присвяченому пам’яті воїна-спортсмена Ігоря Присяжнюка. Участь в марафоні взяли 22 команди загальною чисельністю 180 учасників із 17 областей України. Чемпіонат України проходив на базі обласного комунального закладу  „Вінницька обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з веслування ім. Юлії Рябчинської”.

Другий рік поспіль проводиться чемпіонат України, присвячений пам’яті воїна-спортсмена Ігоря Присяжнюка. Він – майстер спорту України з веслування на байдарках і каное, багаторазовий учасник міжнародних змагань у складі національної збірної команди України, учасник Всесвітніх ігор з неолімпійських видів спорту 2013 року у Колумбії, багаторазовий чемпіон України, загинув в зоні проведення АТО.

У привітанні спортсменів та врученні нагород переможцям змагань взяли участь народний депутат України Олексій Рябчин, перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Сергій Чернявський, головний суддя змагань, суддя Національної категорії Сергій Осипенко, заступник начальника прикордонного загону полковник Дмитро Краснов, депутати обласної та міської рад, родина Ігоря Присяжнюка. У підсумку перше командне місце виборола Херсонська область з результатом 268 балів, на другому – Вінницька з результатом 264 бали, на третьому Полтавська (230 балів).

Повернутись Створено: 23 травня 2016 року, 12:02 Переглядів: 922

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація