Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Бершадщині створять центр реабілітації дітей-інвалідів Роздрукувати

Михайло Бурлака, голова Бершадської райдержадміністрації, 11 жовтня відзвітував про діяльність в районі протягом 3-х кварталів цього року.

Згідно з доведеними показниками, до позитиву роботи місцевої влади можна віднести стан справ у сільському господарстві. Район вчасно завершує збір урожаю та готує базу під урожай наступного року.

Розвивати тваринництво район планує за рахунок реконструкції двох ферм. Крім того, вже завершено будівництво елеватора у с.Джулинка та проведено реконструкцію свиноферми в с.Поташня. Також триває відновлення Бершадського відгодівельного свинокомплексу. Це основні інвестиційні проекти в АПК Бершадщини.

Гірша ситуація в гуманітарній сфері району. Голові райдержадміністрації керівництво області вказало на невиконання доручень в освітянській галузі. Зокрема, що не ліквідовано котельні у підвальних приміщеннях шкіл та не створено жодного навчально-виховного комплексу.

Голова ОДА Іван Мовчан порадив М.Бурлаці вивчити досвід районів, де вже функціонують від 3-х до 10-ти НВК, відтак виправити ситуацію в себе.

Втім є на Бершадщині й освітянські позитиви – район розпочав роботу над створенням центру реабілітації дітей-інвалідів.

 

Повернутись Створено: 12 жовтня 2013 року, 11:00 Переглядів: 986

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація