Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На бюджетній комісії підтримано рішення про внесення змін до обласного бюджету Роздрукувати

8 лютого під головування Геннадія Мазура відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету фінансів та обласних програм обласної Ради за участі заступника голови обласної Ради Михайла Кременюка та депутата обласної Ради Владислава Роя.

У роботі комісії взяли участь директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталя Заболотна, заступник директора – начальник управління фінансово-економічного забезпечення та організаційно-кадрової роботи з персоналом Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олена Житанська, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Світлана Василюк, керівник КО «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» Володимимр Бабошин, заступник начальника Управління спільної комунальної власності територіальних громад області з правових питань Іван Бойко, в.о. директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Володимир Буняк, начальник управління культури і мистецтв облдержадміністрації Станіслав Городинський, заступник директора Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації Валерій Індик, начальник управління фізичної культури і спорту облдержадміністрації Сергій Чернявський. Усі запрошені доповідали щодо внесення змін до рішення 27 сесії обласної Ради 7 скликання від 20 грудня 2017 року №509 «Про обласний бюджет на 2018 рік».

Проект рішення для винесення на позачергову сесію обласної Ради підготовлений для забезпечення здійснення низки необхідних видатків. У проекті проведено перерозподіл видатків між головними розпорядниками коштів обласного бюджету. Розподіляються залишки коштів по загальному фонду обласного бюджету, які склалися станом на 01.01.2018 року в сумі 121868,49370 тис грн, а також залишки спеціального фонду обласного бюджету в сумі 376953,95241 тис грн. Завдяки зазначеному розподілу збільшуються видатки по більшості головних розпорядників коштів обласного бюджету.

Депутати розглянули під час комісії ряд інших питань, зокрема, про внесення змін та доповнень до обласної «Комплексної програми захисту населення і територій Вінницької області у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій на 2017-2021 роки», про внесення змін та доповнень до додатка 2 Обласної програми будівництва та облаштування пунктів пропуску через українсько-молдавський кордон на 2017-2021 роки, «Про зміни до проекту рішення ,,Про внесення змін до рішення 34 сесії обласної Ради 6 скликання від 20 березня 2015 року №842 „Про затвердження Програми приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області на 2015-2020 роки” (зі змінами)”, внесені листом управління спільної комунальної власності територіальних громад області від 2 лютого 2018 року №01-03-07/162.

З протоколом та висновками 73-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

Повернутись Створено: 8 лютого 2018 року, 16:14
Оновлено: 8 лютого 2018 року, 21:03
Переглядів: 604

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація