23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На бюджетній комісії підтримано рішення про внесення змін до обласного бюджету Роздрукувати

8 лютого під головування Геннадія Мазура відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету фінансів та обласних програм обласної Ради за участі заступника голови обласної Ради Михайла Кременюка та депутата обласної Ради Владислава Роя.

У роботі комісії взяли участь директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталя Заболотна, заступник директора – начальник управління фінансово-економічного забезпечення та організаційно-кадрової роботи з персоналом Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олена Житанська, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Світлана Василюк, керівник КО «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» Володимимр Бабошин, заступник начальника Управління спільної комунальної власності територіальних громад області з правових питань Іван Бойко, в.о. директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Володимир Буняк, начальник управління культури і мистецтв облдержадміністрації Станіслав Городинський, заступник директора Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації Валерій Індик, начальник управління фізичної культури і спорту облдержадміністрації Сергій Чернявський. Усі запрошені доповідали щодо внесення змін до рішення 27 сесії обласної Ради 7 скликання від 20 грудня 2017 року №509 «Про обласний бюджет на 2018 рік».

Проект рішення для винесення на позачергову сесію обласної Ради підготовлений для забезпечення здійснення низки необхідних видатків. У проекті проведено перерозподіл видатків між головними розпорядниками коштів обласного бюджету. Розподіляються залишки коштів по загальному фонду обласного бюджету, які склалися станом на 01.01.2018 року в сумі 121868,49370 тис грн, а також залишки спеціального фонду обласного бюджету в сумі 376953,95241 тис грн. Завдяки зазначеному розподілу збільшуються видатки по більшості головних розпорядників коштів обласного бюджету.

Депутати розглянули під час комісії ряд інших питань, зокрема, про внесення змін та доповнень до обласної «Комплексної програми захисту населення і територій Вінницької області у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій на 2017-2021 роки», про внесення змін та доповнень до додатка 2 Обласної програми будівництва та облаштування пунктів пропуску через українсько-молдавський кордон на 2017-2021 роки, «Про зміни до проекту рішення ,,Про внесення змін до рішення 34 сесії обласної Ради 6 скликання від 20 березня 2015 року №842 „Про затвердження Програми приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області на 2015-2020 роки” (зі змінами)”, внесені листом управління спільної комунальної власності територіальних громад області від 2 лютого 2018 року №01-03-07/162.

З протоколом та висновками 73-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

Повернутись Створено: 8 лютого 2018 року, 16:14
Оновлено: 8 лютого 2018 року, 21:03
Переглядів: 575

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація